0542 205 50 46
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Basınçlı Yıkama Makinesi Yedek Parçaları

12 Kasım 2015
119 kez görüntülendi

Aşağıda araç yıkama makineleriniz için uygun fiyatlı yedek parçalara ulaşacaksınız. Tüm basınçlı araç yıkama pompası yedek parçaları mevcuttur. Pompa gurubu bölümünde yıkama pompaları ve yedek parçalarına ulaşabilirsiniz. Tamir etmekte zorladığınız makineler için firmamızdan whatsaap üzerinden ücretsiz destek alabilirsiniz.

Çeşitli Parçalar

Isıtma Grubu

Pompa Grubu

 Basınçlı araba ve oto yıkama makinaları için orijinal ve yan sanayi yedek parçalar uygun fiyatlarla mevcuttur. Listede göremediğiniz araç yıkama makinesi yedek parçaları için firmamızı arayınız.


Firmamızın satışını yaptığı bazı yüksek basınçlı araba oto yıkama makinası yedek parçaları;

basincli-yikama-makinesi-pompa-teknik-resmi-1

pompa-teknik-semasi-aciklamasi


Rottest Yüksek Basınçlı Araba Oto Yıkama Makineleri Yedek Parçaları, Taha Teknik Yüksek Basınçlı Araba Oto Yıkama Makineleri Yedek Parçaları, Olmo Yüksek Basınçlı Araba Oto Yıkama Makineleri Yedek Parçaları, Prestij Yüksek Basınçlı Araba Oto Yıkama Makineleri Yedek Parçaları, Powerwash Yüksek Basınçlı Araba Oto Yıkama Makineleri Yedek Parçaları,Özmen Yüksek Basınçlı Araba Oto Yıkama Makineleri Yedek Parçaları, Nobili Yüksek Basınçlı Araba Oto Yıkama Makineleri Yedek Parçaları, Cleanvac Yüksek Basınçlı Araba Oto Yıkama Makineleri Yedek Parçaları, Alto Yüksek Basınçlı Araba Oto Yıkama Makineleri Yedek Parçaları, Karcher Yüksek Basınçlı Araba Oto Yıkama Makineleri Yedek Parçaları, Kranzle Yüksek Basınçlı Araba Oto Yıkama Makineleri Yedek Parçaları, Rota Yüksek Basınçlı Araba Oto Yıkama Makineleri Yedek Parçaları,Rotowash Yüksek Basınçlı Araba Oto Yıkama Makineleri Yedek Parçaları


Yasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir.


 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?