1997’den beri sektörün öncüsü

1997 yılında endüstriyel temizlik sektöründe Rota Makine olarak faaliyetlerimize başladık. 2005 yılında alanında kurulan ilk e-ticaret firması olduk. Günümüzde yeniliklere öncülük ederek sektörün gelişimine katkımızı sürdürüyoruz.

Diğer Markalarımız: Toz Cila.com, Tamir Ederiz.com

%100 Müşteri Memnuniyeti

Rota Standartları

Profesyonel Eğitimler

Rota Sorumlulukları

Ürün Çeşitliliği

Rota Yetkinlikleri

Türkiye’nin Rota’sı

Temizlik Sektörünün Yenilikçi Gücü

Müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz eden firmamız, sektördeki global gelişmeleri bu analiz çerçevesinde ele almıştır. Bununla birlikte sadece iyi konumlanmış bir ithalatçı ve yerel dağıtım ağına sahip bir firma olmanın ötesine geçerek çok yönlü çözümler geliştirmiştir.

Birincil faaliyet alanı sanayi tipi temizlik makinelerinin ve profesyonel temizlik araçlarının teminini sağlamaktır. İkincil faaliyet alanı ise her türlü doğal zemin temizliğinde (mermer, granit, karo, mozaik vd.) tamirat sağlamaktır.

Uzmanlık ve Profesyonel İşçilik

Tamir Ederiz yüzey restorasyonu ve yenilenmesi konularında uzmanlaşmıştır. Dolayısıyla yanlış bakım uygulamaları neticesinde oluşan aşınma ve bozulmalara temizlik, parlatma, cilalamama noktalarında çözümler üretir.

Bununla birlikte eğitim hizmeti de sunan firmamız, detaylı yüzey yenileme alanında kalifiye işgücünün oluşmasına katkı sağlamaktadır.

Günümüzde ROTA Makine ve Yüzey Yenileme Sistemleri firması altında yürütülen tüm bu yenilikçi hizmetler, sektörel gelişime oldukça katkı sağlamaktadır. Buna ek olarak hizmet ve markaları ülke ekonomisi ve sektörel iş gücü piyasasına katkı sunar.

Hizmet Kalitesi

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamayı ve geniş bir bakış açısıyla değerlendirerek yanıtlamayı hedefleriz. Çünkü müşteri odaklı yaşama, stratejimizin ve kültürümüzün bir parçasıdır. Rota işçiliğinin yanı sıra, tüm değerlerinde de kaliteyi esas alır. Böylece çalışma yöntem ve süreçlerimiz, paydaşlarımızın beklentilerinin üzerinde kaliteli sonuçlar almamızı sağlar.

Referanslarımız

0
Yıllık Tecrübe
0+
Farklı Ürün
0
Farklı Marka
0
Memnun Müşteri

Kurucumuzdan

“Geçen dönem elde ettiğimiz gelirin büyük bir kısmını eski müşterilerimize borçluyuz. Bu sebeple ticaretimizde sürdürülebilir ilişki ilk hedefimizdir.”

svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Hakkımızda

Hüseyin ÖZHARPUTLU, Rota Makine Kurucusu

SORUNUZ MU VAR?

İLETİŞİME GEÇİN