0542 205 50 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

2. El Temizlik Makineleri

6 kez görüntülendi
2. El Temizlik Makineleri

İkinci El Temizlik Makineleri

Rota Pazarlama olarak uygun fiyatlı yüksek kaliteli  ikinci el temizlik makinesi satışı da yapıyoruz. Rota Pazarlama’dan Satın alacağınız ikinci el temizleme makinelerinin tamamı Rota Pazarlama servis noktalarında titizlikle kalite kontrolü yapılır ve çıkan sonuca göre arızalı temizlik makinaları uzman tamir ekibimizce orijinal yedek parça kullanmak kaydı ile tamir edilir ve satışa sunulur.

2-el-temizlik-makineleri

2. El Zemin Yıkama ve Temizleme Makinesi 

2. El Cila ve Parlatma Makineleri

 zemin-yikama-makineleri-2

 

silim-ve-cila-makineleri-2

2. El Islak Kuru Vakum ve Süpürge Makinesi

2. El Basınçlı Oto Yıkama Makineleri

rota-vakum-makinesi-3 basincli-yikama-makineleri-3

2. El Halı Koltuk Yıkama ve Temizleme Makineleri

 
hali-yikama-makineleri-2  

Uygun fiyatlı ve kaliteli satın alacağınız 2.el temizlik makineleri;

Tam performanslı çalışır vaziyette satışa sunulmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimiz de sitemizde 2. El Temizlik Makinasıolarak satışa sunmak üzere eski makinenizi Rota Pazarlama servis tesislerine gönderebilirsiniz. Sizden aldığımız kullanılmış eski 2. El Temizlik Makinalarını gerekli hissettiğimiz tüm iyileştirmeleri yaparak uygun fiyatlı olarak satışını üstlenebiliriz. Bunun için bizimle irtibata geçiniz.

İkinci el temizlik makineleri

KARCHER temizlik makineleri, TASKİ zemin yıkama makinesi, NİLCO temizleme makinası, NİLFİSK makineleri, OLMO ikinci el makine, ROTTEST temizlik ve yıkama makinesi, ROTEST yıkama ve temizlik ürünleri, TENNANT zemin temizleme makinesi, IPC basınçlı yıkama makinesi, COMAC temizlik, CLEANFİX zemin parlatma, CLEANWAC zemin temizlik, STAR fırçalı halı yıkama makinesi, VİPER zemin temizleme makineleri, DURALLAR uygun fiyatlı ikinci el, DURCLEAN ikinci el temizlik makineleri, NUMATİC 2. el temizlik, HAZAN oto yıkma, POWERWASH oto yıkama makineleri, HAKO oto yıkama yedek parçaları, ROTA temizlik makineleri, ATOR halı yıkama makinesi, FAKİR makine fiyatları, TATMAK temizlik makinesi fiyatları, BLUETECH yıkama pompası, CLEANVAC ıslak kuru vakum makinesi, TMT cila ve parlatma makineleri, FANTOM cila yıkama parlatma makinesi, FANSET 2. el uygun fiyatlı makineler, SAFRAN 2. el ucuz makine, COLUMBUS 2. el ucuz temizlik makinesi, RCM akülü temizlik makineleri, KİMA 2.el akülü temizlik makineleri, KARYER 2.el makinalar, TATMAK zemin yıkama ve temizlik makineleri


ikinci el temizlik makinası

Yasal Uyarı

Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları kanunen korunmuştur. Web sitemizde ki görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin asla verilmemektedir. Bunu yapanların hakkında mutlaka dava açılacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.