Rottest Pompa Fiyatı :

Ürün Kodu : ROTTEST9


%100 Yerli ve Benzersiz Rottest Pompası

Rottest, basınçlı oto yıkama makineleri sanayisinde en uzun soluklu çalışabilen pompayı tasarlayarak üretmiştir. 1,5 litre ile en geniş yağ haznesine sahip bir pompa olduğu için, ısı ve sürtünmeden kaynaklı aşınmaları en aza indirir. Profesyonel Rottest yüksek basınçlı yıkama pompası üretilirken, çok eski teknoloji olan paslanmaz çelik pistonlar yerine seramik pistonlar kullanmıştır. Tamamen üst kalite seramik olan itici pistonlar ile keçelerdeki aşınmalar engellenir ve pompa ömrü uzamış olur. Ayrıca krank şaft üzerinden bypass yardımı ile basınç ve debi ayarlaması mümkündür.

oto yikama pompa tamir - Rottest Pompa

Tamamen seramik pistonlar sayesinde sürtünmeden kaynaklı aşınmalar azaltılır. Piyasadaki seramik kaplama veya paslanmaz çelik pistonlara kıyasla çok daha uzun ömürlüdür.

rottest seramik piston - Rottest Pompa

Her Rottest pompası, pompa gövdesini aşınmalara karşı korumak adına 3 adet galvanizli silindirik kovana sahiptir.

rottest yedek parca - Rottest Pompa

Oto Yıkama Genel Bakış

Oto yıkama sektörü, basınçlı yıkama makinelerinin en yaygın olarak kullanıldığı  sektörlerden birisidir. Rottest basınçlı yıkama makineleri, oto yıkama endüstrisinde çok büyük oranda tercih edilmektedir. Rottest’in markası altındaki ürünler, oto yıkamacılara özel olarak geliştirilmiştir. Sıcak ve soğuk sulu, tetikli tetiksiz modelleri ile temizliğe bir an önce başlayın

Neden Rottest Pompa Basınçlı Yıkama Makinelerini Tercih Etmelisiniz?

Makine kullanıcılarımızın, yıllar boyu sorunsuz ve yüksek performansta yararlanabileceği makineler üretmek için her gün daha çok çalışıyoruz. Kalite anlayışımızı bur çerçevede devam ettirme kararlılığındayız. Yüksek basınçlı makinelerin temel parçalarından biri olan pompa tasarımında rakipsiz olmaya devam ediyoruz. 1,5 lt yağ haznesi, seramik pistonlar, kranktan ayarlanan basınç ve debi ile her Rottest  pompa, size yıllar boyu durmaksızın hizmet eder ve daha çok kazandırır. Bundan dolayı Rottest pompa sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Detaylı Bilgi İçin https://www.tamirederiz.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

ROTTEST  M 13/18 (13 LT./180 BAR)

ROTTEST  M 15/20 (15 LT./200 BAR)

ROTTEST  MK 21/20 (21 LT./200 BAR)

ROTTEST MK 16/25 (16 LT./250 BAR)

ROTTEST MK 15/30 (15 LT./300 BAR)

ROTTEST MK 30/18 (30 LT./180 BAR)