0542 205 50 46
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

2. El Basınçlı Oto Yıkama Makineleri

19 Aralık 2015
27 kez görüntülendi

2. El Basınçlı Oto Yıkama Makineleri

Rota Pazarlama olarak uygun fiyatlı yüksek kaliteli 2. El Basınçlı Oto Yıkama Makineleri satışı da yapıyoruz. Rota Pazarlama’dan Satın alacağınız ikinci el Basınçlı Oto Yıkama makinelerinin tamamı Rota Pazarlama servis noktalarında titizlikle kalite kontrolü yapılır ve çıkan sonuca göre arızalı Basınçlı Oto Yıkama makinaları uzman tamir ekibimizce orijinal yedek parça kullanmak kaydı ile tamir edilir ve satışa sunulur.

OMAX BASINÇLI OTO YIKMA MAKİNESİ

OMAX 2.el basınçlı oto yıkama makinelerimizin tüm bakımları itina ile yapılmıştır. İkinci basınçlı oto yıkama makinelerimiz bir yıl garantilidir. 2.El basınçlı araba yıkama makinelerimiz çok temiz ve az kullanılmıştır.

KARCHER BASINÇLI OTO YIKMA MAKİNESİ

KARCHER 2.el basınçlı oto yıkama makinelerimizin tüm bakımları itina ile yapılmıştır. İkinci basınçlı oto yıkama makinelerimiz bir yıl garantilidir. 2.El basınçlı araba yıkama makinelerimiz çok temiz ve az kullanılmıştır.

OLMO BASINÇLI OTO YIKMA MAKİNESİ

OLMO 2.el basınçlı oto yıkama makinelerimizin tüm bakımları itina ile yapılmıştır. İkinci basınçlı oto yıkama makinelerimiz bir yıl garantilidir. 2.El basınçlı araba yıkama makinelerimiz çok temiz ve az kullanılmıştır.

 

Uygun fiyatlı 2.el araba yıkama makineleri;

Tam performanslı çalışır vaziyette satışa sunulmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimiz de sitemizde 2. El Araba Yıkama Makinası olarak satışa sunmak üzere eski makinenizi Rota Pazarlama servis tesislerine gönderebilirsiniz. Sizden aldığımız kullanılmış eski 2. El Basınçlı Oto Yıkama Makinelerini gerekli hissettiğimiz tüm iyileştirmeleri yaparak uygun fiyatlı olarak satışını üstlenebiliriz. Bunun için bizimle irtibata geçiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. nadir dedi ki:

    2.el oto yikama makinasi ariyorum..

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?