0542 205 50 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

2. El Basınçlı Oto Yıkama Makineleri

12 kez görüntülendi
2. El Basınçlı Oto Yıkama Makineleri

2. El Basınçlı Oto Yıkama Makineleri

Rota Pazarlama olarak uygun fiyatlı yüksek kaliteli 2. El Basınçlı Oto Yıkama Makineleri satışı da yapıyoruz. Rota Pazarlama’dan Satın alacağınız ikinci el Basınçlı Oto Yıkama makinelerinin tamamı Rota Pazarlama servis noktalarında titizlikle kalite kontrolü yapılır ve çıkan sonuca göre arızalı Basınçlı Oto Yıkama makinaları uzman tamir ekibimizce orijinal yedek parça kullanmak kaydı ile tamir edilir ve satışa sunulur.

OMAX BASINÇLI OTO YIKMA MAKİNESİ

OMAX 2.el basınçlı oto yıkama makinelerimizin tüm bakımları itina ile yapılmıştır. İkinci basınçlı oto yıkama makinelerimiz bir yıl garantilidir. 2.El basınçlı araba yıkama makinelerimiz çok temiz ve az kullanılmıştır.

KARCHER BASINÇLI OTO YIKMA MAKİNESİ

KARCHER 2.el basınçlı oto yıkama makinelerimizin tüm bakımları itina ile yapılmıştır. İkinci basınçlı oto yıkama makinelerimiz bir yıl garantilidir. 2.El basınçlı araba yıkama makinelerimiz çok temiz ve az kullanılmıştır.

OLMO BASINÇLI OTO YIKMA MAKİNESİ

OLMO 2.el basınçlı oto yıkama makinelerimizin tüm bakımları itina ile yapılmıştır. İkinci basınçlı oto yıkama makinelerimiz bir yıl garantilidir. 2.El basınçlı araba yıkama makinelerimiz çok temiz ve az kullanılmıştır.

 

Uygun fiyatlı 2.el araba yıkama makineleri;

Tam performanslı çalışır vaziyette satışa sunulmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimiz de sitemizde 2. El Araba Yıkama Makinası olarak satışa sunmak üzere eski makinenizi Rota Pazarlama servis tesislerine gönderebilirsiniz. Sizden aldığımız kullanılmış eski 2. El Basınçlı Oto Yıkama Makinelerini gerekli hissettiğimiz tüm iyileştirmeleri yaparak uygun fiyatlı olarak satışını üstlenebiliriz. Bunun için bizimle irtibata geçiniz.

KARCHER temizlik makineleri, TASKİ zemin yıkama makinesi, NİLCO temizleme makinası, NİLFİSK makineleri, OLMO ikinci el makine, ROTTEST temizlik ve yıkama makinesi, ROTEST yıkama ve temizlik ürünleri, TENNANT zemin temizleme makinesi, IPC basınçlı yıkama makinesi, COMAC temizlik, CLEANFİX zemin parlatma, CLEANWAC zemin temizlik, STAR fırçalı halı yıkama makinesi, VİPER zemin temizleme makineleri, DURALLAR uygun fiyatlı ikinci el, DURCLEAN ikinci el temizlik makineleri, NUMATİC 2. el temizlik, HAZAN oto yıkma, POWERWASH oto yıkama makineleri, HAKO oto yıkama yedek parçaları, ROTA temizlik makineleri, ATOR halı yıkama makinesi, FAKİR makine fiyatları, TATMAK temizlik makinesi fiyatları, BLUETECH yıkama pompası, CLEANVAC ıslak kuru vakum makinesi, TMT cila ve parlatma makineleri, FANTOM cila yıkama parlatma makinesi, FANSET 2. el uygun fiyatlı makineler, SAFRAN 2. el ucuz makine, COLUMBUS 2. el ucuz temizlik makinesi, RCM akülü temizlik makineleri, KİMA 2.el akülü temizlik makineleri, KARYER 2.el makinalar, TATMAK zemin yıkama ve temizlik makineleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. nadir dedi ki:

  2.el oto yikama makinasi ariyorum..

 2. Samet dedi ki:

  2.el makinaların fiyatlarını alabilir miyim whatsaptan

 3. Raif dedi ki:

  Merhaba ikinci el oto yıkama makinası fiyat alabilirmiyim vatsaptanda yazabilirsiniz memnun olurum
  0545 355 17 17

 4. OtoKoçYıkama dedi ki:

  Selam
  2.el oto yıkama ekipmanlarından neler var

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.