basincli yikama makinesi kullanim ve kurulum onerileri 1 - Basınçlı Yıkama Makinesi Kullanım ve Kurulum Önerileri
basincli yikama makineleri kurulum ve kullanim onerileri - Basınçlı Yıkama Makinesi Kullanım ve Kurulum Önerileri* Makinenizi kapalı bir ortamda tutmaya özen gösterin.

* Makinenizde kullandığınız basınç hortumu çift telli 5/16 R2 model hortum olsun.

* Makinenize gelen su en az ¾ boruyla makineye gelsin.

* Makinenizde ve bina tesisatınızda topraklama hattı mutlaka olsun.

* Makinenize suyu mümkünse şamandra sistemli ve su filtresi takılı en az 1 tonluk su deposundan alın. Su deposu makineden daha yukarıda olmasına özen gösterin.

* Makinenizin her 200 çalışma saatinden sonra mutlaka yağını değiştirin.

* Makinenizi kış aylarında çok mecbur kalmadıkça kullanmayın. Kullanmanız gerekiyorsa dokümanımız da bulunan Kış Bakımı bölümünü mutlaka okuyun ve uygulayın.

* Su filtresi olmadan makinenizi çalıştırmayın.

* Sıcak soğuk kullanılan makineye koyacağınız yakıtın temiz olmasına dikkat edin. Buna rağmen mazot deposunu her 3 ayda bir komple temizleyin. Yakıt filtresini de değiştirin.

* Sıcak soğuk yıkama makinesi bacasına ek baca takmayın. Dumanı dışarı tahliye etmeniz gerekiyorsa Fan sistemi olan bir davlumbaz kullanın.

* Basınç hortumunuzun yukarıdan gelmesini yani çalışırken yerde sürünmemesini sağlayın. Piyasada buna göre özel aparatlar satılıyor.

* İşiniz bitince makine hortumunu ve tabancasını uygun bir şekilde muhafaza edin.

 


Yasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir.