…Makine Tamir Atölyesi İçin Tanıtım Animasyonumuz…


 

Kuru köpük makinelerinin çalışma prensibi hava su ve kimyasal maddeyi birbirine karıştırarak köpük üretmesidir. bu makineleri kullanırken dikkat etmeniz gereken önemli hususlar

Kuru Köpük Jeneratörü Makinesinde bulunan iki adet filtreyi makineyi kullanmadan önce ve makineyi kullanmadan sonra tercihen ılık suyla temizlemeniz.

Kuru Köpük Jeneratörü makinesinde kullanacağınız kimyasalın mutlaka köpüren özellikte olmasına dikkat ediniz (yumuşatıcı v.b. makineye koyulmaz)

Kuru Köpük Jeneratörü Makinesinde kullanacağınız kimyasalları kesinlikle birbirine karıştırmayınız. (kimsallarlar birbirinin özelliğini öldürebilir)

Kuru Köpük Jeneratörü Makinesine koyacağınız kimyasalı önce dışarıda seyreltin başka bir kapta daha sonra makineye koyun yoksa koyduğunuz kimyasl sudan ağır olduğu için dibe çökecek ve hortumlarda tıkanmaya sebep olacaktır.

Kuru Köpük Jeneratörü Makinesine su koyarken mutlaka huni yardımıyla su koyunuz makinenin açma kapama anahtarınının bulunduğu yere su kaçırmayınız çünkü anahtar ıslanarak arızalanabilir.

Kuru Köpük Jeneratörü Makinesini sürekli en fazla 45 dakika kullanınız daha sonra 15 dakika dinlendiriniz.

Kuru Köpük Jeneratörü Makinesinde filitre ve su deposu kapaklarını kapatırken kapaklardaki contaların üzerinde ve sağlam olduğuna dikkat edin ve çok fazla kapakları sıkmayın.

Kuru Köpük Jeneratörü Makinesinde kapaklardaki contalar sorunluysa kapaklardan hava kaçıracak ve köpük kalitesi düşecektir.

Kuru Köpük Jeneratörü Makinesinde kapakları aşırı sert sıkmayın kapaklar ve yuvaları plastik olduğundan zarar görebilirler.


Yasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir.