Tetikli Makine Elektrik Kurulum Şeması

tetikli makine elektrik kurulum semasi 2 - Tetikli Makine Elektrik Kurulum Şeması

10 Dakikada Yıkama makinenizde tetikli tabanca kullanımı

Çok büyük kolaylıktır ve ekonomiktir. Makine kullanmadığınız zaman tabanca ucundan su çıkmaz ve makineyi kapatacağınız zaman makineye kadar gitmek zorunda kalmaz bulunduğunuz yerde tetiği bırakmanız yeterli olacaktır. Daha güvenlidir. Faydası saymakla bitmez..

Şartları sağlayan tüm yıkama makineleri Tetikli tabanca kullanabilir.

Gerekli Malzemeler

  • 1 Adet Tetikli tabanca
  • 2 Adet Basınç Switch’i
  • 1 Adet “T” Bağlantı nipeli
  • Uyumlu bypass (genelde uyumludur ama bazen bu sisteme uyumlu olmayabilir. 0542 205 5046 Whatsapp’tan bize kullandığınız Bypass’ın resmini atarsanız bakıp bilgi veririz.)

Tüm parçaları firmamızdan temin edebilirsiniz. Tüm sorularınız için Hemen şimdi Whatsapp’tan ulaşın. 0542 205 5046

Not: Basınç Switch’i olmayan hiçbir makinede Sisteminiz nasıl olursa olsun ASLA ama ASLA Tetikli Tabanca Kullanılmaz. Bazen karşılaşıyorum yıkama tesislerinde Ustalarınıza böyle bir şeyi makinenize yaptırmayın.

Kullanılırsa ne olur?

  • Tetikli tabancanız kısa sürede su kaçırmaya başlar
  • Bypass’ınız ve Pompanız Sürekli yükte kaldığı için sürekli arıza yapar mesela keçeler, siboplar bozulur hatta Sibop tapaları ön bloktan fırlar bunlara benzer birçok sorun yaşarsınız.
  • Basınç Switch’leri olmadığı için tetiği bıraksanız da makineniz çalışmaya devam eder elektrik sarfiyatınız çoğalır ve boşuna pompanızın ömrü tükenir.

Aşağıdaki şema ile yıkama makinenizi tetikten kumandalı hale dönüştürebilirsiniz.
tetikli makine elektrik kurulum semasi 900x1270 1 - Tetikli Makine Elektrik Kurulum Şeması

Dilerseniz aşağıdaki diğer Elektrik panosu kurulum şemasını da kullanabilirsiniz.

Hangisi Pratikse hangisini kullanımı kolaysa onu kullanın asla değişen birşey yok.

tetikli kumanda semasi - Tetikli Makine Elektrik Kurulum Şeması

https://www.tamirederiz.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tetikli Makine Elektrik Kurulum Şeması için sormak istediğiniz tüm soruları whatsapp tan sorabilirsiniz. Makinenizi daha pratik ve konforlu kullanmak isterseniz mutlaka tetikli tabanca ile kullanmanızı tavsiye ederiz. Tetikli tabanca ile kullanılan makineler daha uzun ömürlü olur ve araç yıkama esnasında sizi makineye kadar yormaz. tüm kumanda tabancanızın tetiğinde. araba yıkarken Bu konfora alışınca asla vazgeçemeyeceksiniz.  Bu konuda ve diğer yıkama makinesi sorunlarınız için bizi mutlaka arayın veya whatsapptan ulaşın. hemen şimdi bunu yapabilirsiniz. 0542 205 5046


Yasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir.