0542 205 50 46
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

2. El Cila ve Parlatma Makineleri

19 Aralık 2015
26 kez görüntülendi

2. El Cila ve Parlatma Makineleri

Rota Pazarlama olarak uygun fiyatlı yüksek kaliteli 2. El Cila ve Parlatma Makineleri satışı da yapıyoruz. Rota Pazarlama’dan Satın alacağınız ikinci el Cila ve Parlatma makinelerinin tamamı Rota Pazarlama servis noktalarında titizlikle kalite kontrolü yapılır ve çıkan sonuca göre arızalı Cila ve Parlatma makinaları uzman tamirekibimizce orijinal yedek parça kullanmak kaydı ile tamir edilir ve satışa sunulur.

TASKİ ZEMİN YIKAMA ve CİLA MAKİNESİ

TASKİ 2.El zemin temizleme ve cila makinelerimizin tüm bakımları itina ile yapılmıştır. İkinci el zemin yıkama makinelerimiz bir yıl garantilidir. 2.El temizlik ve fırçalı halı yıkama makinelerimiz çok temiz ve az kullanılmıştır.

STAR C43 ZEMİN YIKAMA ve CİLA MAKİNESİ

STAR C43 2.El zemin temizleme ve cila makinelerimizin tüm bakımları itina ile yapılmıştır. İkinci el zemin yıkama makinelerimiz bir yıl garantilidir. 2.El temizlik ve fırçalı halı yıkama makinelerimiz çok temiz ve az kullanılmıştır.

STAR ZEMİN YIKAMA ve CİLA MAKİNESİ

STAR 2.El zemin temizleme ve cila makinelerimizin tüm bakımları itina ile yapılmıştır. İkinci el zemin yıkama makinelerimiz bir yıl garantilidir. 2.El temizlik ve fırçalı halı yıkama makinelerimiz çok temiz ve az kullanılmıştır.

ÇEŞİTLİ MARKA ZEMİN YIKAMA ve CİLA MAKİNESİ

ÇEŞİTLİ MARKA 2.El zemin temizleme ve cila makinelerimizin tüm bakımları itina ile yapılmıştır. İkinci el zemin yıkama makinelerimiz bir yıl garantilidir. 2.El temizlik ve fırçalı halı yıkama makinelerimiz çok temiz ve az kullanılmıştır.

YÜKSEK DEVİRLİ CİLA MAKİNESİ

YÜKSEK DEVİRLİ 2.El zemin temizleme ve cila makinelerimizin tüm bakımları itina ile yapılmıştır. İkinci el zemin yıkama makinelerimiz bir yıl garantilidir. 2.El temizlik ve fırçalı halı yıkama makinelerimiz çok temiz ve az kullanılmıştır.

 

Uygun fiyatlı 2.el cila ve parlatma makineleri;

Tam performanslı çalışır vaziyette satışa sunulmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimiz de sitemizde 2. El Cila ve Parlatma Makinası olarak satışa sunmak üzere eski makinenizi Rota Pazarlama servis tesislerine gönderebilirsiniz. Sizden aldığımız kullanılmış eski 2. El Cila ve Parlatma Makinelerini gerekli hissettiğimiz tüm iyileştirmeleri yaparak uygun fiyatlı olarak satışını üstlenebiliriz. Bunun için bizimle irtibata geçiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?