2. El Cila ve Parlatma Makineleri

Rota Pazarlama olarak uygun fiyatlı yüksek kaliteli 2. El Cila ve Parlatma Makineleri satışı da yapıyoruz. Rota Pazarlama’dan Satın alacağınız ikinci el Cila ve Parlatma makinelerinin tamamı Rota Pazarlama servis noktalarında titizlikle kalite kontrolü yapılır ve çıkan sonuca göre arızalı Cila ve Parlatma makinaları uzman tamirekibimizce orijinal yedek parça kullanmak kaydı ile tamir edilir ve satışa sunulur.

TASKİ ZEMİN YIKAMA ve CİLA MAKİNESİ

TASKİ 2.El zemin temizleme ve cila makinelerimizin tüm bakımları itina ile yapılmıştır. İkinci el zemin yıkama makinelerimiz bir yıl garantilidir. 2.El temizlik ve fırçalı halı yıkama makinelerimiz çok temiz ve az kullanılmıştır.

STAR C43 ZEMİN YIKAMA ve CİLA MAKİNESİ

STAR C43 2.El zemin temizleme ve cila makinelerimizin tüm bakımları itina ile yapılmıştır. İkinci el zemin yıkama makinelerimiz bir yıl garantilidir. 2.El temizlik ve fırçalı halı yıkama makinelerimiz çok temiz ve az kullanılmıştır.

STAR ZEMİN YIKAMA ve CİLA MAKİNESİ

STAR 2.El zemin temizleme ve cila makinelerimizin tüm bakımları itina ile yapılmıştır. İkinci el zemin yıkama makinelerimiz bir yıl garantilidir. 2.El temizlik ve fırçalı halı yıkama makinelerimiz çok temiz ve az kullanılmıştır.

ÇEŞİTLİ MARKA ZEMİN YIKAMA ve CİLA MAKİNESİ

ÇEŞİTLİ MARKA 2.El zemin temizleme ve cila makinelerimizin tüm bakımları itina ile yapılmıştır. İkinci el zemin yıkama makinelerimiz bir yıl garantilidir. 2.El temizlik ve fırçalı halı yıkama makinelerimiz çok temiz ve az kullanılmıştır.

YÜKSEK DEVİRLİ CİLA MAKİNESİ

YÜKSEK DEVİRLİ 2.El zemin temizleme ve cila makinelerimizin tüm bakımları itina ile yapılmıştır. İkinci el zemin yıkama makinelerimiz bir yıl garantilidir. 2.El temizlik ve fırçalı halı yıkama makinelerimiz çok temiz ve az kullanılmıştır.

 

Uygun fiyatlı 2.el cila ve parlatma makineleri;

Tam performanslı çalışır vaziyette satışa sunulmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimiz de sitemizde 2. El Cila ve Parlatma Makinası olarak satışa sunmak üzere eski makinenizi Rota Pazarlama servis tesislerine gönderebilirsiniz. Sizden aldığımız kullanılmış eski 2. El Cila ve Parlatma Makinelerini gerekli hissettiğimiz tüm iyileştirmeleri yaparak uygun fiyatlı olarak satışını üstlenebiliriz. Bunun için bizimle irtibata geçiniz.

KARCHER temizlik makineleri, TASKİ zemin yıkama makinesi, NİLCO temizleme makinası, NİLFİSK makineleri, OLMO ikinci el makine, ROTTEST temizlik ve yıkama makinesi, ROTEST yıkama ve temizlik ürünleri, TENNANT zemin temizleme makinesi, IPC basınçlı yıkama makinesi, COMAC temizlik, CLEANFİX zemin parlatma, CLEANWAC zemin temizlik, STAR fırçalı halı yıkama makinesi, VİPER zemin temizleme makineleri, DURALLAR uygun fiyatlı ikinci el, DURCLEAN ikinci el temizlik makineleri, NUMATİC 2. el temizlik, HAZAN oto yıkma, POWERWASH oto yıkama makineleri, HAKO oto yıkama yedek parçaları, ROTA temizlik makineleri, ATOR halı yıkama makinesi, FAKİR makine fiyatları, TATMAK temizlik makinesi fiyatları, BLUETECH yıkama pompası, CLEANVAC ıslak kuru vakum makinesi, TMT cila ve parlatma makineleri, FANTOM cila yıkama parlatma makinesi, FANSET 2. el uygun fiyatlı makineler, SAFRAN 2. el ucuz makine, COLUMBUS 2. el ucuz temizlik makinesi, RCM akülü temizlik makineleri, KİMA 2.el akülü temizlik makineleri, KARYER 2.el makinalar, TATMAK zemin yıkama ve temizlik makineleri