2. El Islak Kuru Vakum ve Süpürge Makinesi

Rota Pazarlama olarak uygun fiyatlı yüksek kaliteli 2. El Islak Kuru Vakum ve Süpürge Makineleri satışı da yapıyoruz. Rota Pazarlama’dan Satın alacağınız ikinci el Islak Kuru Vakum ve Süpürge makinelerinin tamamı Rota Pazarlama servis noktalarında titizlikle kalite kontrolü yapılır ve çıkan sonuca göre arızalı Islak Kuru Vakum ve Süpürge makinaları uzman tamir ekibimizce orijinal yedek parça kullanmak kaydı ile tamir edilir ve satışa sunulur.

SANAYİ TİPİ TEK MOTORLU ISLAK KURU SÜPÜRGELER

SANAYİ TİPİ  2.El ıslak kuru vakum ve süpürge makinelerimizin tüm bakımları itina ile yapılmıştır. İkinci el ıslak kuru vakum ve süpürge makinelerimiz bir yıl garantilidir. 2.El ıslak kuru vakum ve süpürge makinelerimiz çok temiz ve az kullanılmıştır.

STAR FIRÇALI HALI YIKAMA MAKİNESİ

STAR 2.El ıslak kuru vakum ve süpürge makinelerimizin tüm bakımları itina ile yapılmıştır. İkinci el ıslak kuru vakum ve süpürge makinelerimiz bir yıl garantilidir. 2.El ıslak kuru fırçalı vakum süpürge ve halı yıkama makinelerimiz çok temiz ve az kullanılmıştır.

 STAR FIRÇALI KURU KÖPÜK HALI YIKAMA MAKİNESİ

STAR 2.El fırçalı kuru köpüklü halı yıkama makinelerimizin tüm bakımları itina ile yapılmıştır. İkinci el ıslak kuru vakum ve süpürge makinelerimiz bir yıl garantilidir. 2.El fırçalı kuru köpüklü halı yıkama makinelerimiz çok temiz ve az kullanılmıştır.

ROTA HT S2E-1 ISLAK KURU VAKUM MAKİNESİ

ROTA 2.El ıslak kuru vakum makinelerimizin tüm bakımları itina ile yapılmıştır. İkinci el ıslak kuru vakum ve süpürge makinelerimiz bir yıl garantilidir. 2.El ıslak kuru vakum makinelerimiz çok temiz ve az kullanılmıştır.

Uygun fiyatlı 2.el Islak Kuru Vakum ve Süpürge makineleri;

Tam performanslı çalışır vaziyette satışa sunulmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimiz de sitemizde 2. El Islak Kuru Vakum ve Süpürge Makinası olarak satışa sunmak üzere eski makinenizi Rota Pazarlama servis tesislerine gönderebilirsiniz. Sizden aldığımız kullanılmış eski 2. El Islak Kuru Vakum ve Süpürge Makinelerini gerekli hissettiğimiz tüm iyileştirmeleri yaparak uygun fiyatlı olarak satışını üstlenebiliriz. Bunun için bizimle irtibata geçiniz.

KARCHER temizlik makineleri, TASKİ zemin yıkama makinesi, NİLCO temizleme makinası, NİLFİSK makineleri, OLMO ikinci el makine, ROTTEST temizlik ve yıkama makinesi, ROTEST yıkama ve temizlik ürünleri, TENNANT zemin temizleme makinesi, IPC basınçlı yıkama makinesi, COMAC temizlik, CLEANFİX zemin parlatma, CLEANWAC zemin temizlik, STAR fırçalı halı yıkama makinesi, VİPER zemin temizleme makineleri, DURALLAR uygun fiyatlı ikinci el, DURCLEAN ikinci el temizlik makineleri, NUMATİC 2. el temizlik, HAZAN oto yıkma, POWERWASH oto yıkama makineleri, HAKO oto yıkama yedek parçaları, ROTA temizlik makineleri, ATOR halı yıkama makinesi, FAKİR makine fiyatları, TATMAK temizlik makinesi fiyatları, BLUETECH yıkama pompası, CLEANVAC ıslak kuru vakum makinesi, TMT cila ve parlatma makineleri, FANTOM cila yıkama parlatma makinesi, FANSET 2. el uygun fiyatlı makineler, SAFRAN 2. el ucuz makine, COLUMBUS 2. el ucuz temizlik makinesi, RCM akülü temizlik makineleri, KİMA 2.el akülü temizlik makineleri, KARYER 2.el makinalar, TATMAK zemin yıkama ve temizlik makineleri