0542 205 50 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Annovi Reverberi Servisi

466 kez görüntülendi
Annovi Reverberi Servisi

Annovi Reverberi Servisi

Annovi Reverberi

 

Annovi Reverberi Yıkama Pompası İtalya teknoloji gücü ile imal edilen piyasada en çok kullanılan pompalar içinde olan yüksek basınçlı yıkama pompasıdır.

Annovi Reverberi Pompa Arıza Sebepleri

Annovi Reverberi rk 15.20

Annovi Reverberi Servisi İçin Çözüm Önerilerimiz;
Annovi Reverberi yıkama makineniz bozulduysa panik yok firmamız ücretsiz olarak size 0542 205 5046 whatsaap aracılığı ile Annovi Reverberi Arızanızı çözmeniz için pratik çözümler sunacaktır. Böylece çok kısa süre içinde Annovi Reverberi Yıkama makineniz tamir edebileceksiniz.
Annovi Reverberi Pompa Yağı Kaç Numara Olmalıdır?
20/50 Numara 1 Litre Olmalıdır
Annovi Reverberi Pompa Yağı Değiştirme Süresi Ne Kadar?
Yaklaşık 500 Saat pompa çalışma süresi sonunda yıkama pompanızın yağını değiştirebilirsiniz.

Annovi Reverberi pompa


Annovi Reverberi Pompası Yedek Parçaları
Annovi Reverberi Yedek Parçaları için sitemizin yıkama pompası yedek parçaları bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada ilgilendiğiniz yıkama yedek parçaların bir bölümünü firmamız üretmektedir. Üretmediğimiz diğer parçaları ise Annovi Reverberi Firmasından veya en kusursuz kalitede yıkama yedek parçası üretimi yapan servislerden tedarik etmekteyiz.
Annovi Reverberi Basınçlı Yıkama Makinesi Modelleri

Annovi Reverberi pompaları 1 lt yağ haznesine sahiptir. Bu yüzden pompalarda ısınma ve aşınma minimum düzeydedir. Bu sayede Annovi Reverberi durmaksızın çalışır ve sizi asla yarı yolda bırakmaz.


Annovi Reverberi Servisi

Annovi Reverberi Yüksek basınçlı pompaları seramik pistonludur ve motara direkt akupledir. Pompa basıncı ve su akışı by-pass regülatör sisteminden ayarlanabilir olup, su basıncı normalin üzerine çıktığında komuta regülatörü güç aktarımını kesip tehlikeleri önler. Ayrıca elektrik motoru sigorta korumalıdır. Annovi Reverberi ‘nin özel 3 kademeli ısıtma sistemi sayesinde su sıcaklığında bir dalgalanma olmadan, 30-50-80  derecede sıcak su elde edilebilmektedir.

Annovi Reverberi Pompa Temel Özellikleri

 


Kardeş Sitemiz https://www.tamirederiz.com ziyaret ederek bize destek olabilirsiniz.


Yasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.