0542 205 50 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

İnterpump Servisi

380 kez görüntülendi
İnterpump Servisi

İnterpump Servisi

Interpump pompalı 2

İnterpump Yıkama Pompası İtalya teknoloji gücü ile imal edilen piyasada en çok kullanılan pompalar içinde olan yüksek basınçlı yıkama pompasıdır.

İnterpump Pompa Arıza Sebepleri

Interpump pompalı 2

 

İnterpump Servisi İçin Çözüm Önerilerimiz;
İnterpump yıkama makineniz bozulduysa panik yok firmamız ücretsiz olarak size 0542 205 5046 whatsaap aracılığı ile İnterpump Arızanızı çözmeniz için pratik çözümler sunacaktır. Böylece çok kısa süre içinde İnterpump Yıkama makineniz tamir edebileceksiniz.
İnterpump Pompa Yağı Kaç Numara Olmalıdır?
20/50 Numara 1.3 Litre Olmalıdır
İnterpump Pompa Yağı Değiştirme Süresi Ne Kadar?
Yaklaşık 500 Saat pompa çalışma süresi sonunda yıkama pompanızın yağını değiştirebilirsiniz.

 

Aydın Trafo Makine Servisi


İnterpump Pompası Yedek Parçaları
İnterpump Yedek Parçaları için sitemizin yıkama pompası yedek parçaları bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada ilgilendiğiniz yıkama yedek parçaların bir bölümünü firmamız üretmektedir. Üretmediğimiz diğer parçaları ise İnterpump Firmasından veya en kusursuz kalitede yıkama yedek parçası üretimi yapan servislerden tedarik etmekteyiz.
İnterpump Basınçlı Yıkama Makinesi Modelleri

İnterpump pompaları 1 lt yağ haznesine sahiptir. Bu yüzden pompalarda ısınma ve aşınma minimum düzeydedir. Bu sayede İnterpump durmaksızın çalışır ve sizi asla yarı yolda bırakmaz.


İnterpump Servisi

İnterpump Yüksek basınçlı pompaları seramik pistonludur ve motara direkt akupledir. Pompa basıncı ve su akışı by-pass regülatör sisteminden ayarlanabilir olup, su basıncı normalin üzerine çıktığında komuta regülatörü güç aktarımını kesip tehlikeleri önler. Ayrıca elektrik motoru sigorta korumalıdır. İnterpump ‘nin özel 3 kademeli ısıtma sistemi sayesinde su sıcaklığında bir dalgalanma olmadan, 30-50-80  derecede sıcak su elde edilebilmektedir.

İnterpump Pompa Temel Özellikleri

 


Kardeş Sitemiz https://www.tamirederiz.com ziyaret ederek bize destek olabilirsiniz.


Yasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.