0542 205 50 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sutem Servisi

286 kez görüntülendi
Sutem Servisi

Sutem Servisi

Sutem Servisi

 

Sutem Yıkama Pompası yerli ve milli sermaye ile tamamen Türk Mühendisler tarafından İzmir ilimizde imal edilen piyasada en çok kullanılan pompalar içinde yer alan yüksek basınçlı yıkama pompasıdır.

Sutem Pompa Arıza Sebepleri

 

Sutem Pompa Servisi

Sutem Pompa Tamiri

Sutem Servisi İçin Çözüm Önerilerimiz;
Sutem yıkama makineniz bozulduysa panik yok firmamız ücretsiz olarak size 0542 205 5046 whatsaap aracılığı ile Sutem Arızanızı çözmeniz için pratik çözümler sunacaktır. Böylece çok kısa süre içinde Sutem Yıkama makineniz tamir edebileceksiniz.
Sutem Pompa Yağı Kaç Numara Olmalıdır?
20/50 Numara 1 Litre Olmalıdır
Sutem Pompa Yağı Değiştirme Süresi Ne Kadar?
Yaklaşık 500 Saat pompa çalışma süresi sonunda yıkama pompanızın yağını değiştirebilirsiniz.

Sutem Yıkama Pompası


Sutem Pompası Yedek Parçaları
Sutem Yedek Parçaları için sitemizin yıkama pompası yedek parçaları bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada ilgilendiğiniz yıkama yedek parçaların bir bölümünü firmamız üretmektedir. Üretmediğimiz diğer parçaları ise Sutem Firmasından veya en kusursuz kalitede yıkama yedek parçası üretimi yapan servislerden tedarik etmekteyiz.
Sutem Basınçlı Yıkama Makinesi Modelleri

1 lt yağ haznesine sahip pompalarda ısınma ve aşınma minimum düzeydedir. Bu sayede Sutem durmaksızın çalışır ve sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Sutem Yedek Parça


Sutem Servisi

Sutem Yüksek basınçlı pompaları seramik pistonludur ve motara direkt akupledir. Pompa basıncı ve su akışı by-pass regülatör sisteminden ayarlanabilir olup, su basıncı normalin üzerine çıktığında komuta regülatörü güç aktarımını kesip tehlikeleri önler. Ayrıca elektrik motoru sigorta korumalıdır. Sutem ‘ın özel 3 kademeli ısıtma sistemi sayesinde su sıcaklığında bir dalgalanma olmadan, 30-50-80  derecede sıcak su elde edilebilmektedir.

Sutem Pompa Temel Özellikleri

Sutem Pompa Tamiri


Kardeş Sitemiz https://www.tamirederiz.com ziyaret ederek bize destek olabilirsiniz.


Yasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.