Cleanvac Servisi

cleanvac pompa  - Cleanvac Servisi

 

Cleanvac Pompası yerli ve milli sermaye ile tamamen Türk Mühendisler tarafından tasarlanarak İzmir ilimizde imal edilen piyasada kullanılan pompalar içinde kalite lideri olan eşssiz performansta çalışan yüksek basınçlı yıkama pompasıdır.

[safir_mainheading title=”Cleanvac Pompa Arıza Sebepleri” icon=”destek”]

[safir_list]

cleanvac pompa - Cleanvac Servisi

[safir_descriptionbox color=”undefined” header=”Cleanvac Servisi İçin Çözüm Önerilerimiz;” content=”Cleanvac yıkama makineniz bozulduysa panik yok firmamız ücretsiz olarak size 0542 205 5046 whatsaap aracılığı ile Cleanvac Arızanızı çözmeniz için pratik çözümler sunacaktır. Böylece çok kısa süre içinde Cleanvac Yıkama makineniz tamir edebileceksiniz.” icon=”anlasma” bg=”coffee”]

[safir_faq question=”Cleanvac Pompa Yağı Kaç Numara Olmalıdır?” answer=” 20/50 Numara 1 Litre Olmalıdır”]

[safir_faq question=”Cleanvac Pompa Yağı Değiştirme Süresi Ne Kadar?” answer=” Yaklaşık 500 Saat pompa çalışma süresi sonunda yıkama pompanızın yağını değiştirebilirsiniz.”]

 

cleanvac pompa teknik semasi - Cleanvac Servisi


[safir_descriptionbox color=”undefined” header=”Cleanvac Pompası Yedek Parçaları” content=”Cleanvac Yedek Parçaları için sitemizin yıkama pompası yedek parçaları bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada ilgilendiğiniz yıkama yedek parçaların bir bölümünü firmamız üretmektedir. Üretmediğimiz diğer parçaları ise Cleanvac Firmasından veya en kusursuz kalitede yıkama yedek parçası üretimi yapan servislerden tedarik etmekteyiz.” icon=”arti” bg=””]

[safir_list]

[safir_mainheading title=”Cleanvac Basınçlı Yıkama Makinesi Modelleri” icon=”urun”]

Sıcak sulu basınçlı yıkama makineleri ve Soğuk sulu basınçlı yıkama makineleri

Cleanvac basınçlı yıkama makineleri, dayanıklı Cleanvac pompalara sahiptir. 1 lt yağ haznesine sahip pompalarda ısınma ve aşınma minimum düzeydedir. Bu sayede Cleanvac durmaksızın çalışır ve sizi asla yarı yolda bırakmaz.


Cleanvac Servisi

Cleanvac mazot ısıtmalı sıcak sulu yıkama makineleri sağladıkları yakıt tasarrufu ile piyasada  satılan benzer ürünler ile karşılaştırıldığında, bir sene içerisinde kendini amorti eder. Geniş tank kapasitesi ve düşük yakıt tüketimi ile uzun süreli ve ekonomik temizlik yapabilirsiniz.

Yüksek basınçlı pompaları seramik pistonludur ve motara direkt akupledir. Pompa basıncı ve su akışı by-pass regülatör sisteminden ayarlanabilir olup, su basıncı normalin üzerine çıktığında komuta regülatörü güç aktarımını kesip tehlikeleri önler. Ayrıca elektrik motoru sigorta korumalıdır.

[safir_mainheading title=”Cleanvac Pompa Temel Özellikleri” icon=”arti”]

  • 1 lt yağ haznesi ile piyasadaki en sağlam pompa
  • 30 yılı aşkın tecrübe
  • Çok yüksek verimli ısıtma sistemi ile yakıt ekonomisi
  • Su akışı veya basıncın azalması durumunda ısıtma sistemini durdurma
  • Kimyasal karışım dozaj enjektör ayarlı
  • Kimyasal/köpük püskürtmeli
  • Tetikli modelde Total Stop özelliği
  • 12m yüksek basınç hortumu


Kardeş Sitemiz https://www.tamirederiz.com ziyaret ederek bize destek olabilirsiniz.


Yasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir.