Cleanvac Pompa


Cleanvac Pompa Fiyatı :

Ürün Kodu : CLEANVAC 16


cleanvac pompa  - Cleanvac Pompa

cleanvac pompa teknik semasi - Cleanvac Pompa

Clenvac Pompa HAKKIMIZDA

Tektem Makina 1990 yılında İstanbul’da temizlik hizmeti ve halı koltuk temizleme servisleri olarak sektörde faaliyete başlamıştır. 1993 yılından itibaren Cleanvac markası ile halı yıkama makinaları, sanayi tip süpürgeler, basınçlı yıkama makinaları, sert zemin temizleme otomatları, sokak süpürme araçları, akülü yük ve yolcu taşıma araçları üretiminde çeşit ve kapasitesini büyütmüştür.

Üretim yeri Sakarya Karasu’da 10.000 m2 açık 6.000 m2 kapalı alanda ve Akçakoca Melenağzı bölgesinde 2.500 m2 kapalı alanda bulunmakta olup, şirket merkezi İstanbul’da Ümraniye/Dudullu bölgesinde bulunmaktadır. Tektem, üretmiş olduğu temizlik makineleri ve elektrikli araçlarının, tasarımından kalıp üretimi ve seri üretimine kadar olan tüm süreçleri fabrika bünyesinde gerçekleştirmektedir. Ayrıca temizlik sektörünün talepleri ve elektrikli araçlarla ilgili ihtiyaçlara özel makine tasarlayıp üreterek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Türkiye ve birçok ülkede dağıtım ağı, satış sonrası keşif ekibi ve satış sonrası servis destek hizmeti ile doğru ürünü, doğru noktaya, zamanında ulaştırmayı ve sürekli verimli kullanımı sağlamayı amaç edinmiştir.

Cleanvac temizlik makinalarının, ürünlerine ve müşterilerine olan bağlılığı; onu şahıs firması olmaktan çıkartarak, Türkiye’nin endüstriyel tip elektrik süpürgesi, otomatik halı yıkama makinesi, halı sıkma makinaları, zemin temizleme otomatları, Sert zemin ovma ve cilalama makinaları, basınçlı temizlik makinaları, oto yıkama makinaları, buharlı halı koltuk yıkama makinaları ve yüksek vakum makinalarını entegre olarak üreten en büyük özel şirketi haline getirmiştir. Türkiye’ye üretimde birçok ilkleri kazandırmıştır.

oto yikama pompa tamir - Cleanvac Pompa

Cleanvac yüksek basınçlı yıkama makineler kullanıcıların özel gereksinimlerini karşılayacak şekilde özel olarak üretilmektedir.
Cleanvac ailesi olarak basınçlı Yıkama Makinelerini gerekli su akışını ve basıncı sağlamak için özel olarak tasarlayarak Yüksek Basınçlı Temizleyiciler geliştirmiştir.

Su jetleri genel olarak 100 bar ile 1000 bar aralığında üretilebilinir. ihtiyaca göre sıcak soğuk yıkama özelliği de eklenebilmektedir. Basınçlı makineler Yüksek Basınçlı Temizleyiciler, ağır sanayi ve tersanedeki gemilerde mevcut tüm düzenlemelere ve gerekliliklere uygundur. Bayilerimiz ve teknik servislerimizle beraber basınçlı yıkama makinelerimizin bakım ve parçalarını sağlamak siz kullanıcılarımızın temizlik işlerinizin her yönünü geliştirmenize yardımcı olacaktır, böylece her zamankinden daha hızlı ve daha verimli bir şekilde temizleyebilirsiniz. Maksimum üretkenliğe ve minimum işletme maliyetlerine ve elde edebileceğiniz her dakikaya ihtiyacınız var. Basınçlı makinesini tamir ettirmek ve bakımını yapmak, düzgün çalışması için akıllıca bir şeydir. Türkiye’de yaygın servis merkezi ile, gerektiğinde basınçlı yıkama servisi ve bakım desteği için yerel bayinize ve servislerimize güvenebilirsiniz.

Detaylı bilgi için lütfen https://www.tamirederiz.com sitemizi inceleyin