Rottest Servisi

rottest pompa yeni 2 - Rottest Servisi

Rottest Pompası yerli ve milli sermaye ile tamamen Türk Mühendisler tarafından tasarlanarak İzmir ilimizde imal edilen piyasada kullanılan pompalar içinde kalite lideri olan eşssiz performansta çalışan yüksek basınçlı yıkama pompasıdır.

[safir_mainheading title=”Rottest Pompa Arıza Sebepleri” icon=”destek”]

[safir_list]

rottest pompasi - Rottest Servisi

[safir_descriptionbox color=”undefined” header=”Rottest Servisi İçin Çözüm Önerilerimiz;” content=”Rottest yıkama makineniz bozulduysa panik yok firmamız ücretsiz olarak size 0542 205 5046 whatsaap aracılığı ile Rottest Arızanızı çözmeniz için pratik çözümler sunacaktır. Böylece çok kısa süre içinde Rottest Yıkama makineniz tamir edebileceksiniz.” icon=”anlasma” bg=”coffee”]

[safir_faq question=”Rottest Pompa Yağı Kaç Numara Olmalıdır?” answer=” 20/50 Numara 1.5 Litre Olmalıdır”]

[safir_faq question=”Rottest Pompa Yağı Değiştirme Süresi Ne Kadar?” answer=” Yaklaşık 500 Saat pompa çalışma süresi sonunda yıkama pompanızın yağını değiştirebilirsiniz.”]

rottest yedek parca - Rottest Servisi


[safir_descriptionbox color=”undefined” header=”Rottest Pompası Yedek Parçaları” content=”Rottest Yedek Parçaları için sitemizin yıkama pompası yedek parçaları bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada ilgilendiğiniz yıkama yedek parçaların bir bölümünü firmamız üretmektedir. Üretmediğimiz diğer parçaları ise Rottest Firmasından veya en kusursuz kalitede yıkama yedek parçası üretimi yapan servislerden tedarik etmekteyiz.” icon=”arti” bg=””]

[safir_list]

[safir_mainheading title=”Rottest Basınçlı Yıkama Makinesi Modelleri” icon=”urun”]

Sıcak sulu basınçlı yıkama makineleri ve Soğuk sulu basınçlı yıkama makineleri

ST 2100, ST 2100, ST 2000, ST 2000, ST 350, ST 200, ST 210

Rottest basınçlı yıkama makineleri, dayanıklı Rottest pompalara sahiptir. 1,5 lt yağ haznesine sahip pompalarda ısınma ve aşınma minimum düzeydedir. Bu sayede Rottest durmaksızın çalışır ve sizi asla yarı yolda bırakmaz.


Rottest Servisi

Rottest mazot ısıtmalı sıcak sulu yıkama makineleri sağladıkları yakıt tasarrufu ile piyasada  satılan benzer ürünler ile karşılaştırıldığında, bir sene içerisinde kendini amorti eder. 30 litrelik geniş tank kapasitesi ve düşük yakıt tüketimi ile uzun süreli ve ekonomik temizlik yapabilirsiniz.

Elektrik ısıtmalı basınçlı yıkama makineleri, kapalı alanlarda, kokusuz ve dumansız kullanım şekli ile her türlü gıda(et, süt ürünleri, meyve ve konserve) işletmesinin kullanımı için tasarlanmıştır. Özellikle yüksek basınçlı sisteminden sonra elektrikli ısıtma sistemi ve kademeli ısıtma ayarları ürünün öne çıkan özelliklerindendir. Minimum elektrik gücü ile maksimum ısıtma verimi sağlanır ve sabit sıcaklık elde edilir.

Yüksek basınçlı pompaları seramik pistonludur ve motara direkt akupledir. Pompa basıncı ve su akışı by-pass regülatör sisteminden ayarlanabilir olup, su basıncı normalin üzerine çıktığında komuta regülatörü güç aktarımını kesip tehlikeleri önler. Ayrıca elektrik motoru sigorta korumalıdır. Rottest’in özel 3 kademeli ısıtma sistemi sayesinde su sıcaklığında bir dalgalanma olmadan, 30-50-80  derecede sıcak su elde edilebilmektedir.

[safir_mainheading title=”Rottest Pompa Temel Özellikleri” icon=”arti”]

  • 1,5 lt yağ haznesi ile piyasadaki en sağlam pompa
  • 30 yılı aşkın tecrübe
  • IE2 standardında enerji verimliliğine sahip motor
  • Çok yüksek verimli ısıtma sistemi ile yakıt ekonomisi
  • Su akışı veya basıncın azalması durumunda ısıtma sistemini durdurma
  • Kimyasal karışım dozaj enjektör ayarlı
  • Kimyasal/köpük püskürtmeli
  • Tetikli modelde Total Stop özelliği
  • 12m yüksek basınç hortumu

 

 


Kardeş Sitemiz https://www.tamirederiz.com ziyaret ederek bize destek olabilirsiniz.


Yasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir.