0542 205 50 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Rotowash Servisi

480 kez görüntülendi
Rotowash Servisi

Rotowash Servisi

ROTOWASH pompalı

Rotowash Yıkama Pompası yerli ve milli sermaye ile tamamen Türk Mühendisler tarafından İzmir ilimizde imal edilen piyasada en çok kullanılan pompalar içinde olan yüksek basınçlı yıkama pompasıdır.

Rotowash Pompa Arıza Sebepleri

Rotowash Pompa Servisi

Rotowash Servisi İçin Çözüm Önerilerimiz;
Rotowash yıkama makineniz bozulduysa panik yok firmamız ücretsiz olarak size 0542 205 5046 whatsaap aracılığı ile Rotowash Arızanızı çözmeniz için pratik çözümler sunacaktır. Böylece çok kısa süre içinde Rotowash Yıkama makineniz tamir edebileceksiniz.
Rotowash Pompa Yağı Kaç Numara Olmalıdır?
20/50 Numara 1 Litre Olmalıdır
Rotowash Pompa Yağı Değiştirme Süresi Ne Kadar?
Yaklaşık 500 Saat pompa çalışma süresi sonunda yıkama pompanızın yağını değiştirebilirsiniz.

Rotowash Pompa Servisi


Rotowash Pompası Yedek Parçaları
Rotowash Yedek Parçaları için sitemizin yıkama pompası yedek parçaları bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada ilgilendiğiniz yıkama yedek parçaların bir bölümünü firmamız üretmektedir. Üretmediğimiz diğer parçaları ise Rotowash Firmasından veya en kusursuz kalitede yıkama yedek parçası üretimi yapan servislerden tedarik etmekteyiz.
Rotowash Basınçlı Yıkama Makinesi Modelleri

Rotowash Sıcak sulu basınçlı yıkama makineleri ve Rotowash Soğuk sulu basınçlı yıkama makineleri dayanıklı Rotowash pompalara sahiptir. 1 lt yağ haznesine sahip pompalarda ısınma ve aşınma minimum düzeydedir. Bu sayede Rotowash durmaksızın çalışır ve sizi asla yarı yolda bırakmaz.


Rotowash Servisi

Rotowash mazot ısıtmalı sıcak sulu yıkama makineleri sağladıkları yakıt tasarrufu ile piyasada  satılan benzer ürünler ile karşılaştırıldığında, bir sene içerisinde kendini amorti eder. 30 litrelik geniş tank kapasitesi ve düşük yakıt tüketimi ile uzun süreli ve ekonomik temizlik yapabilirsiniz.

Elektrik ısıtmalı basınçlı yıkama makineleri, kapalı alanlarda, kokusuz ve dumansız kullanım şekli ile her türlü gıda(et, süt ürünleri, meyve ve konserve) işletmesinin kullanımı için tasarlanmıştır. Özellikle yüksek basınçlı sisteminden sonra elektrikli ısıtma sistemi ve kademeli ısıtma ayarları ürünün öne çıkan özelliklerindendir. Minimum elektrik gücü ile maksimum ısıtma verimi sağlanır ve sabit sıcaklık elde edilir.

Rotowash Yüksek basınçlı pompaları seramik pistonludur ve motara direkt akupledir. Pompa basıncı ve su akışı by-pass regülatör sisteminden ayarlanabilir olup, su basıncı normalin üzerine çıktığında komuta regülatörü güç aktarımını kesip tehlikeleri önler. Ayrıca elektrik motoru sigorta korumalıdır. Rotowash ‘ın özel 3 kademeli ısıtma sistemi sayesinde su sıcaklığında bir dalgalanma olmadan, 30-50-80  derecede sıcak su elde edilebilmektedir.

Rotowash Pompa Temel Özellikleri
  • Çok yüksek verimli ısıtma sistemi ile yakıt ekonomisi
  • Su akışı veya basıncın azalması durumunda ısıtma sistemini durdurma
  • Kimyasal karışım dozaj enjektör ayarlı
  • Kimyasal/köpük püskürtmeli
  • Tetikli modelde Total Stop özelliği
  • 12m yüksek basınç hortumu

 

 


Kardeş Sitemiz https://www.tamirederiz.com ziyaret ederek bize destek olabilirsiniz.


Yasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.