Rotowash Pompa


Rotowash Pompa Fiyatı : 

Ürün Kodu : ROTOWASH 14

 


rotowash pompa - Rotowash Pompa

 

rotowash pompa 200 bar - Rotowash Pompa

rotowash pompa 200 bar 1 - Rotowash Pompa

ROTOWASH Kendi Kalıpları ve Kendi Teknolojisi İle Yüksek Basınç Pompasını Üreten Dünyadaki 10 Firmadan Biridir. Pompa ve Pompanın Tüm Aksamları ,Pompa Gövdesi ,Ön Blok ,Subap,Keçe Yatağı,Krank, Byy Pass, Püskürtme Tabancası ,su giriş çıkış,enjektör,gibi ana malzemeleri en iyi kalitede de en iyi teknolojileri kullanarak metal enjeksiyon kalıplarla ileri Teknoloji ile üretmektedir. ROTOWASH Üretim sahası  3000 m2 olan ,53 personeli bulunan, Yıllık 14.100 adet üretim kapasitemizle TÜRKİYE’ nin en büyük imalat kapasitesine sahiptir, ROTOWASH Gerek üretim konusunda, gerekse servis hizmetlerinde her geçen gün gelişmekte, Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır ve imajımızı korumak adına kendimizi devamlı yenilemekte ve yılmadan çalışmaktayız. 
 

rotowash yedek parca - Rotowash Pompa

TEKNİK ÖZELLİKLER
 
Rotowash : Basınçlı Yıkama Pompası
Ürün Adı : Pompa
Bar : 200 bar
Psi : 2900
Lt / dk : 15
Gpm : 3,96
Kw : 5,5
Hp : 7,5

 

 

 

 

 

 

 

Rotowash Pompa Türkiye

Rotowash Yıkama Pompası Türkiye de kullanıcılar arasında Rotawash Oto Yıkama Pompası olarak da adlandırılır. Rotowash Basınçlı Araba Yıkama Pompası Türkiye’de imal edilmektedir. Kaliteli ve Kullanışlı hatta Türkiye’de en çok tercih edilen ve yıkama pompaları içinde en yaygın yedek parça ağına sahip olan pompa markası Rotowash Oto Yıkama Pompasıdır da denilebilir.

rotowash pompa teknik semasi - Rotowash Pompa

oto yikama pompa tamir - Rotowash Pompa

 

oto yikama tamiri 1 - Rotowash Pompa

yedek parça, Rotavaş Pompa, Rotawash pompa, Türkiye 

ROTOWASH % 87,5 oranında Yerli Üretim Yapan Türk Firmasıdır Yüksek Basınçlı Yıkama Makinelerinde kullanılan tüm yedek parçaları üreten  pompa  ve yeni makine modelleri üretiminde güncel teknolojiyi  takip eden ve tüm bunları uygulayarak, imalat, ithalat, ihracat ve satış tecrübemizle yurt içi ve yurt dışında, gelişmekte olan temizlik ekipmanları sektörüne kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

rotowash pompa 3 - Rotowash Pompa

Rotowash Yıkama Pompası Yedek Parça

Sitemizde Rotowash Araç Yıkama Pompası için uygun fiyatlı yedek parçalara ulaşabilirsiniz. Resimlerin üzerine tıklayarak almak istediğiniz yedek parça için satın alma sayfasına ve pompa yedek parçasının detaylı bilgisine  ulaşırsınız. Sayfanın alt kısımda Rotowash Tanzikli Oto Yıkama Pompası için Keçe Takımı, Sibop Takımı, Bypass, Seramik Piston, Piston Kolu, Basınç Keçesi, Su Keçesi, Basınç Valfi, Tamir Kiti, Tamir Takımı, Ön Blok, Keçe Yatağı, Yağ Keçesi, Krank Mili, Biyel Kolu vb Yedek Parçaları vardır.

Detaylı bilgi için https://www.tamirederiz.com sitemizi ziyaret edin