fbpx
0542 205 50 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Akülü ve Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi

Akülü ve Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi

Rota HT 36 Akülü Zemin Temizleme Makinesi Fiyatı : 7114 TL

Rota HT 36 Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi Fiyatı : 6189 TL

Ürün Kodu : ROTA12Dar ve Küçük Zeminler İçin Temizlik Makinesi

* Dar ve Küçük zeminlerin temizliği artık sorun olmaktan çıkıyor. Saatte 2000 metre temizleme kapasitesindeki temizlik makinemiz üstelik çok hafif katlar arasında 2 kişinin rahatlıkla taşıyabileceği kadar.
* Dar ve küçük yüzeyler temizleme makinemizin üstün zemin fırçalama gücü ve kirli su vakumlama kabiliyeti için okul zeminlerinizi hem temizler hem mikroplardan arındırır.

İlkel ve elverişsiz koşullarda yüzey temizlemeye son!!!

Yüzeylerinizi paspas, fırça, hortum ve kovayla temizleme zahmetinden sizi kurtaracak bir fırsat. Yüzey temizliğinde beklenilen çözümler Rota Temizlik Makineleri sayesinde artık çok kolay.

Paspas ve fırça ile yapılan temizlikte aslında zemindeki birikmiş kir sadece yer değiştiriyor ve mikrop oluşmasına koridor zeminlerin bakteri yuvası olmasına da davetiye çıkartıyor.

Birçok kişinin büyük emekler harcayarak temizlediğini zannettiği zeminleri tek bir makine ile neredeyse hiç zahmetsiz bir şekilde üstelik hijyenik bir temizliğe kavuşuyor.


okul-yanlis-zemin-temizligi-7      okul-yanlis-zemin-temizligi-6 okul-yanlis-zemin-temizligi-5      okul-yanlis-zemin-temizligi-1


Hemen şimdi arayın. 0272 221 11 11 – 0272 221 11 12 – 0542 205 50 46 – 0532 666 26 03 

uygun-yedek-parca-dusuk-fiyat-secenegi


Kullanıcı dostu olan bu Sanayi tipi elektirikli ve akülü yer yıkama makinasının tasarımında ergonomiye verilen önem sayesinde kullanıcı yorulmadan zevkle çalışır.

Kompakt tasarımı sayesinde çok dar alanlarda bile sizi yormadan köşe bucak temizliğine izin verir.

Temizlik yaparken şaşırtıcı Boyutta zemini temizlediğini ve tek geçişte zemini anında kuruttuğunu gözlemleyeceksiniz.


 

Teknik Özellikler
Teorik Temizleme Kapasitesi 1260 m2/ h
Fırça Çapı 360 mm
Vakum Genişliği 460 mm
Temiz Su Tankı 11 Litre
Kirli Su Tankı 12-13 Litre
Vakum Motoru 650 mm H2 O/400 W
Voltaj 12 V 
Ağırlık – Aküsüz 38 Kg

Okulların sağlığa açılan penceresi temizliktir. Okul Temizliği lüks değil elzem bir ihtiyaçtır. Sağlıklı nesiller yetiştirmenin birinci basamağı temizlik ve hijyenden geçer.

temiz-okul-saglikli-okul


Temizlik Makinası Kullanım Alanları

 1. Okul temizliğinde
 2. Süpermarket temizliğinde
 3. Hastane temizliğinde
 4. Alışveriş Merkezi temizliğinde
 5. Showroom temizliğinde
 6. Atölye temizliğinde
 7. Küçük ve Orta Ölçekli Fabrikaların temizliğinde
 8. Otel temizliğinde
 9. Belediyeler ve yan kurumların temizliğinde
 10. Spor Kompleksleri temizliğinde
 11. Temizlik Şirketleri  için profesyonel temizlik

makine-ariza-sebebi-ve-cozumu temizlik-makineleri-yedek-parcalari

Temizlik Makinesi Ürün Kataloğunu İndirinAkülü zemin temizleme makinesi ile Elektrikli Zemin temizleme makinesi arasındaki farklılıkları öğrenmek için lütfen bu yazıya tıklayınız.


Yasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir.


 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. Emel Karakaş dedi ki:

  Spor salonumda kullandığım akülü zemin temizleme makinasıyla fitness saatlerini değiştirmek zorunda kalmıyoruz. Hızlıca temizliği bitirip işimize devam edebiliyoruz. Oldukça fonksiyonel zemin yıkama makinasıymış kullanınca daha iyi anladım. Anında kuruttuğu için beklemek zorunda kalmıyoruz ayrıca

 2. Burak Kahraman dedi ki:

  Merhaba. Yöneticisi olduğum yurda akülü zemin yıkama makinasından aldık. Şu ana kadar bir sorun yaşamadık.sadece akülü yerine elektrikli mi alsaydık diye düşünüyorum. Bazen şarjda unutuyoruz

 3. Ahmet Yavaş dedi ki:

  Merhaba. 12 yıldır okul müdürüyüm. Zemin temizleme makinasına ne gerek var diye düşünüyordum. Zaten imkanlar kısıtlı.Alınca anladım ki geç kalmışız. Eski köye yeni adet getirdiğiniz için tebrikler

 4. Hüseyin Akbulut dedi ki:

  Otelde kullandığımız pek çok temizlik makinalarına göre hafif ve kullanışlı. Katlar arası taşımak zor olmuyor.Dar alanlardaki manevra kabiliyetide harika. Hem zemin yıkama yapıp hem de kuruttuğunu söylemiyorum bile

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.