Mermer Cilası

Mermer cilalama da devrim niteliğinde bir kristalize cila. Rota Sihirli Toz ile mermer cilalama işiniz inanamayacağınız derecede kolaylaşacak. Artık 100 metre² alana cila atmak için saatlerce uğraşmanıza gerek kalmadı. Size bu iş için yalnızca 25 dakika yetecek.


500 Gram Toz Mermer Cilası Fiyatı :

Ürün Kodu : tozcila

svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Toz Mermer Cilası


Toz cilamız ile mermer yüzeyleri parlatabilirsiniz. Zarar gören yüzryi onarabilirsiniz.

Ama mermer doğal bir madde olduğu için ürünümüz işe yarar diye yüzde yüz garanti veremeyiz.

Bu sebeple ürünü alıp denemelisiniz. İşin açıkçası bu ürün işe yaramaz ise zaten piyasada bulunan diğer ürünleri hiç denemeyin bile, çünkü bizim ürün piyasanın en iyilerinden.

Ürün ambalajı 500 gram olup fiyatı 75 TL’dir. Bu ürünle yaklaşık 20 metrekare iş yaparsınız.

Ürün hakkında detaylı bilgi için www.tozcila.com sitemizi gezebilirsiniz.

Artık çelik ped’e de para harcamak ve cila işiniz bittikten sonra çelik ped kalıntılarını zeminden temizleme zahmetiniz de olmayacak. Çok daha ekonomik olan 1 adet beyaz keçe kullanarak ve 5 kg Rota Sihirli Toz Cila ile 600 metre² mermer alanı sadece 2,5 saatte cilalayabilirsiniz.

Mermer Cilası çok pratik!

Rota Yüzey Yenileme Sistemlerinin yıllardır üzerinde tecrübe edip son halini 2012 yılında alan Rota Sihirli Toz Cila ürünümüz son derece dayanıklı bir kristalize mermer cilasıdır. Sıvı kristalize mermer cilalarına nazaran yaklaşık 2 kat daha dayanıklılık gösteren toz halindeki Rota Sihirli Toz Cila ürünü sayesinde Mermere cila uygulaması artık sıkıntılı bir hal almaktan zevkli bir işe dönüşecektir.

svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Toz Mermer Cilası

svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Toz Mermer Cilası

svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Toz Mermer Cilası svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Toz Mermer Cilası svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Toz Mermer Cilası svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Toz Mermer Cilası svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Toz Mermer Cilası

Mermer Parlatma Cilamız için sık sorulan sorular

[safir_faq question=”Toz Mermer Parlatma Cilası Ambalaj Şekli Nasıl?” answer=”Toz Cila Ürünümüz 1 Kg Plastik Kavonoz (Koli içi 12 adet) ve 5 Kg Plastik Kavanoz (Koli içi 4 adet) Şeklinde satışa sunulmaktadır. Ama isteğe bağlı 1 kg veya 5 kg lık tek ambalajdada alabilirsiniz. “][safir_faq question=”Toz Mermer Cilası Alımında Kargo Ücreti Öder miyiz?” answer=”Toz Cila Ürünümüzden 20 kg ve üzeri alımlarınızda kargo ücreti ödemezsiniz.”][safir_faq question=”Toptan Mermeri Parlatma Cilası Alımında İndirim Uygular mısınız?” answer=”Toz Cila Ürünümüzden 50 kg ve üzeri alımlarınızda kargo ücreti ödemezsiniz. Buna ek olarak toz cila fiyatına % 10 indirim uygulanır.”][safir_mainheading title=”Mermer Cilası ile Mutfak Tezgahı Parlatılması (Polisaj Makinesi İle)” icon=”video”]

[safir_mainheading title=”Mermer Cilası Temsili Uygulama Videosu” icon=”video”]

[safir_mainheading title=”Mermer Cilası’nın El ile Manuel Uygulama Videosu” icon=”video”]

[safir_mainheading title=”Mermer Cilası Uygulama” icon=”video”]

[safir_mainheading title=”Toz Cila Ürün Özellikleri” icon=”ozellik”]

[safir_list]

 • Tüm sert zeminlerde güvenle kullanılır.
 • Ekonomiktir.
 • Göz alıcı parlaklık verir.
 • Uygulanması çok hızlıdır.
 • Dayanıklıdır.
 • Cila uygulanmasında uzmanlık gerekmez.
 • Lokal uygulanabilir.
 • Cilananan yüzey hemen kullanılabilir.
 • Saklaması kolaydır.
 • Raf ömrü yoktur.
 • Sonucu hemen görürsünüz.
 • Kokusuzdur.
 • Pratik uygulanabilir.
 • Cila makinesi ile kullanılır.
 • Manuel yani elle kullanılır.
 • Polisaj Makinesi ile kullanılır.

[/safir_list]

[safir_mainheading title=”Toz Cila Uygulanmış Zemin Görselleri” icon=”foto”]Yukarıda resimleri bulunan yüzeylerde Rota Toz Mermer Cilası ürünümüz kullanılmıştır. Bazı yerlerde Mermer Toz Cilası el ile manüel şekilde yapılmıştır. Bazı yerlerde devir ayarlı avuç içi taşlama makinesi ile uygulanmıştır. Bazı yerlerde polisaj makinesi ile bazı yerlerde mermer silim makineleri ile bazı yerlerde ise Mermer Cila Makineleri kullanılarak uygulanmıştır.