Mucarta Aparatı Fiyatı :

Ürün Kodu : S11

svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Makine İçin Mucartasvg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Makine İçin Mucarta


svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Makine İçin Mucarta

Mermer Kumlama Makinesi ve Mermer Kumlama Aparatı

Çekiçleme – Kumlama (Mucarta & Bush Hammer) Nedir Nasıl Yapılır?

Bu uygulama genellikle zemindeki mermer veya granitin kayma direncini en aza indirmek, zemine farklı ve hoş bir görüntü verebilmek veya beton zeminin üzerine başka bir amaç için yapıştıracağınız nesnenin tam manasıyla zemine yapışmasını sağlamak amacıyla kullanılabilir.

Uygulama Şekli:

Odipar HT 135 Mermer & Granit Silim Makinesinin tabanına yerleştireceğiniz Odipar Çekiçleme – Kumlama (Mucarta & Bush Hammer) aparatı ile ister sulu olarak isterseniz kuru olarak zemine kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Çekiçleme – Kumlama (Mucarta & Bush Hammer) İşlemi sırasında Çekiçleme – Kumlama (Mucarta & Bush Hammer) aparatınızdaki özel süspansiyon sistemi sayesinde makineniz kullanımı esnasında inanılmaz derecede hafiflettiği için Çekiçleme – Kumlama (Mucarta & Bush Hammer) işlemini pratik bir şekilde başaracak ve ortaya çıkan mermerdeki şıklığa inanamayacaksınız.

Çekiçleme – Kumlama (Mucarta & Bush Hammer) aparatımız kullanım kurallarına uyulduktan sonra zemindeki döşenmiş yüzeyin cinsine göre ( Mermer, Karo, Granit, Beton vs.) yaklaşık 2 Bin ile 3 Bin m² arasında işlem yapabilir. Bu özelliği ile uygulama çok ekonomik olacaktır. 8 Saatlik bir mesai içinde günde yaklaşık 400 m² zeminde uygulama Çekiçleme – Kumalama (Mucarta & Bush Hammer) yapabilirsiniz.

Çekiçleme – Kumalama (Mucarta & Bush Hammer)Aparatındaki çekiçleme ruloları kendi aralarında zemine vereceğiniz desene göre kalından inceye doğru değişmektedir. Zemine vereceğiniz görüntü desenine göre çekiçleme aparatının rulolarını değiştirerek zemine farklı desenler verebilirsiniz.


Çekiçleme (Mucarta & Bush Hammer) Aparatı ve Ruloları

mucarta1 300x225 - Makine İçin Mucarta mucarta2 300x225 - Makine İçin Mucarta


svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Makine İçin Mucarta svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Makine İçin Mucarta svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Makine İçin Mucarta


Çekiçleme – Kumlama (Mucarta & Bush Hammer) Örnekleri (Resim)

svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Makine İçin Mucarta  svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Makine İçin Mucarta  svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Makine İçin Mucarta


Spirale Takılan Mucarta Aparatı

spirale takilan mucarta kumlama aparati - Makine İçin Mucartaspirale takilan kumlama aparati - Makine İçin Mucarta  spirale takilan mucarta aparati - Makine İçin Mucarta

Mermer Kumlama ve Mermer Mucarta, Granit Kumlama ve Granit Mucarta


Yasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir.