Rota Temizlik Pedleri Fiyatı :  TL

Ürün Kodu : Z15

1 Kolinin İçinde 5 Adet Aynı Renk Ped Bulunur.

svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Rota Temizlik Pedlerisvg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Rota Temizlik Pedleri


STOKLARIMIZDA SADECE SİYAH VE BEYAZ PED BULUNMAKTADIR.

cila pedi kecesi  - Rota Temizlik Pedleri

Zemin Temizleme ve Bakım Pedleri – Keçeleri

Zemin temizleme ve bakımı için üretilen pedler – keçeler farklı kalınlıkta ve farklı renklerdedir. Bunun sebebi ise; her zemin yıkama ve bakım keçesinin farklı zeminlerde veya farklı amaçlarda kullanıma uygun olmasıdır.

Zemin temizleme pedleri – keçelerinde koyu renkler sertliği açık renkler yumuşaklığı sembolize eder. Sert yani koyu renkli keçeler genelde aşındırma, kazıma ve zor lekeleri sert zeminlerden uzaklaştırmak ve temizlemek için kullanılırken, yumuşak yani açık renkli keçeler ise daha hafif ve kolay kirleri, lekeleri temizlemek zemini parlatmak aynı zamanda zemine amacıyla kullanılır.

Sert zeminlere örnek: Mermer, granit, seramik, mozaik vs.

Yumuşak zeminlere örnek: Traverten, PVC, halı, ahşap, parke, muşamba vs.

Siyah Keçe Ped: Sert zeminlerde kullanıma uygundur. Genelde zemini aşındırma işinde kullanılması ve çok inatçı kirlerin lekelerin temizlenmesi işinde kullanılması tavsiye edilir.

Kahverengi Ped: Orta sertlikteki zeminlerde temizlik için kullanıma uygundur. Genelde zemini aşındırma işinde kullanılması ve çok inatçı kirlerin lekelerin temizlenmesi işinde kullanılması tavsiye edilir.

Kırmızı Ped: Orta sertlikteki ve yumuşak zeminlerde temizlik için kullanıma uygundur. Genelde zemini temizleme ve zemin bakımı işinde kullanılır. Kirlerin lekelerin kolayca zeminden temizlenmesi ve bazen de zemine uygun bakım kimyasallarını zemine homojen yayarak zemine bakım uygulamalarında kullanımı tercih edilir.

Beyaz Ped: Tüm zeminlerde kullanılır. Ama en çok yumuşak zeminlerde temizlik ve cila sonrası parlatma işleri için kullanıma ideal bir ped – keçedir.  Hatta bazı özel durumlarda bu keçe kullanılarak mermere cila dahi atılabilir.


Yasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir.