Fırçalı Koltuk Yıkama Makinesi Fiyatı :  TL

svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Fırçalı Koltuk Yıkama Makinesisvg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Fırçalı Koltuk Yıkama Makinesi


Fırçalı Koltuk Yıkama Makinesi, 7 Kademeli devir ayarı, yüzeye en doğru uygulama yapılmasını, destek kolu ise rahat çalışılmasını sağlar.

Özellikler

  • Güç: 1010W zor işler için ekstra güçlü.
  • Hız: 1000 – 4500 dev/dk
  • Polisaj Disk: 180 mm
  • 7 Kademe Devir Ayarı – Yüzeye göre en doğru uygulama yapılmasını sağlar.
  • Destek kolu, rahat ve konforlu kullanmayı sağlar.

Garanti Süresi
Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

kolyuk yıkama - Fırçalı Koltuk Yıkama Makinesi

Derinlemesine temizlik için koltuk yıkama şarttır. siz ne kadar temiz olursanız olun, ne kadar hijyeninize önem verirseniz verin koltuklarınız temiz olmadıktan sonra koltuk üzerinde biriken mikroorganizma bütün evinize yayılır. Koltuklara oturduğunuzda üzerinize yapışan mikroorganizma daha sonra gittiğiniz her yere yayılır ve hijyen sağlama gayretleriniz maalesefki başarısız olur. Bu işin tek çözümü koltuk yıkama yapmaktır.  Aldığınız zaman göreceksiniz ki koltuklarınızı yıkamak ne kadar kolay ve ne kadar eğlenceli.

Yüzeysel temizlik işlemleri sizi günübirlik idare eder, koltukların temizliği için koltuk yıkama şart bir işlemdir. Koltuk yıkama yapıldığında koltuk üzerinde birikmiş olan bütün kirler emiş gücü yüksek makinalar ile koltuğunuzdan arındırılır ve garantili çözüm sağlanır.