0542 205 50 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cila Teli -Çelik Yünlü Cila Pedi

Cila Teli -Çelik Yünlü Cila Pedi

Çelik Cila Teli Fiyatı : 75 TL

Ürün Kodu : SM2


ROTA HT 01 ( Cila Teli -Çelik Yünlü Cila Pedi )

cila-pedi-teliRota Alüminyum Cila Pedi en mükemmel cila çözümleriniz için özel olarak imal edilmiştir. RotaAlüminyum Cila Teli -Çelik Yünlü Cila Pedi içeriğinde yer yer çelik teller mevcuttur ki bu teller sayesinde cilanın ve cila atılacak yüzeyin ısınması daha kısa sürede gerçekleşiyor.

Rota Cila Teli -Çelik Yünlü Cila Pedin deki alüminyum teller ince yapılıdır bu sayede zemine püskürttüğünüz cila kimyasalı cila makinasını çalıştırdığınız zaman etrafa saçılmaz. Bu sayede kullanmayı hedeflediğiniz ciladan da kısmen de olsa tasarruf etmiş olursunuz.

Rota Cila Teli -Çelik Yünlü Cila Pedi ambalaj şekli bağ şeklindedir (ortalama 900 gr) ve bir bağ Cila Teli -Çelik Yünlü Cila Pedin de ise 3 adet kullanıma hazır ve cila makinanıza uygun cila teli çıkarabilirsiniz.

Cila pedi hazırlama videosunu bu bağlantıya tıklayarak seyredebilirsiniz.


Yasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir.


 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.