Cila Teli


Cila Teli Fiyatı :  TL

Ürün Kodu : SM2

svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Cila Teli -Çelik Yünlü Cila Pedisvg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Cila Teli -Çelik Yünlü Cila Pedi


ROTA HT 01 ( Cila Teli -Çelik Yünlü Cila Pedi )

cila pedi teli 300x218 - Cila Teli -Çelik Yünlü Cila PediRota Alüminyum Cila Pedi en mükemmel cila çözümleriniz için özel olarak imal edilmiştir. RotaAlüminyum Cila Teli -Çelik Yünlü Cila Pedi içeriğinde yer yer çelik teller mevcuttur ki bu teller sayesinde cilanın ve cila atılacak yüzeyin ısınması daha kısa sürede gerçekleşiyor.

Rota Cila Teli -Çelik Yünlü Cila Pedin deki alüminyum teller ince yapılıdır bu sayede zemine püskürttüğünüz cila kimyasalı cila makinasını çalıştırdığınız zaman etrafa saçılmaz. Bu sayede kullanmayı hedeflediğiniz ciladan da kısmen de olsa tasarruf etmiş olursunuz.

Rota Cila Teli -Çelik Yünlü Cila Pedi ambalaj şekli bağ şeklindedir (ortalama 900 gr) ve bir bağ Cila Teli -Çelik Yünlü Cila Pedin de ise 3 adet kullanıma hazır ve cila makinanıza uygun cila teli çıkarabilirsiniz.

Cila pedi hazırlama videosunu bu bağlantıya tıklayarak seyredebilirsiniz.


Yasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir.