0542 205 50 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Zemin Yıkama ve Cilalama Makinesi

Zemin Yıkama ve Cilalama Makinesi

Cila Makinesi Fiyatı : 3750 TL

Ürün Kodu : ROTA4


ROTA HT 500 fırçalı halı, zemin yıkama ve cilalama makinesinin fırça motoru 175 devir/dakika ve 1200 Watt gücünde olmasıyla benzerlerinden ayrılarak daha kısa sürede daha temiz bir sonuca ulaşır.
ROTA HT 500 fırçalı halı, zemin yıkama ve cilalama makinesi 50 kg lık gövdesiyle zemine daha çok basınç uyguladığı için temizlikte ekstra çaba sarf etmenize gerek kalmaz.
Kolayca taşınabilmesi için büyük tekerleklerle donatılmıştır.
ROTA HT 500 fırçalı halı, zemin yıkama ve cilalama makinesi darbeleri absorbe eden fırça koruması ile etrafına ve kendine zarar vermeden çalışır.

yüzey-yenileme-makinesi
ROTA HT 500 fırçalı halı, zemin yıkama ve cilalama makinesinin su deposunun içinde bulunan vana ve çubuk plastikten değil pirinç malzemeden imal edilmiştir.
ROTA HT 500 fırçalı halı, zemin yıkama ve cilalama makinesindeki elektrik kabloları ve elektrik tesisatı tamamen yalıtımlıdır bu sayede makinenizin elektrik tesisatı sudan etkilenmez.
ROTA HT 500 fırçalı halı, zemin yıkama ve cilalama makinesinin ön tarafında bulunan motor ünitesi, makineye optimum denge ve manevra yeteneği sağlar.(Son derece sessiz ve verimli çalışır.)
ROTA HT 500 fırçalı halı, zemin yıkama ve cilalama makinesine aynı zamanda makineye uyumlu Ator MR 532 Kuru Köpük jeneratörü takılarak kuru köpükle halı yıkama imkânını da size sunmaktadır.

zemin-cilalama-makinesi

ROTA HT 500 Zemin Fırçalama, Halı Yıkama ve Cila Atma Makinesi Teknik Özellikleri

* Motor Gücü : 1800 W

* Voltaj : 220-240 V AC

* Frekans : 50-60 Hz

* Kablo Uzunluğu : 12 m/3×2 m2

* Fırça Devri : 175 dev/dak.

* Fırça Ped Çapı : 18″ / 45cm

* Tank Kapasitesi : 13 lt

* Ürün Net Ağırlığı : 43 kg

Bazı Opsiyonel Aksesuarlar: Zemin Yıkama Pedleri  Ped Tutucu Disk Zemin Yıkama Fırçası Halı Yıkama Fırçası Kimyasal Deposu

yüzey-cilalama-makinesi

Kullanım Alanları

 1. Okullar
 2. Halı Yıkama Fabrikaları
 3. Temizlik Şirketleri
 4. Belediyeler
 5. Oteller
 6. Hastaneler
 7. Spor Kompleksleri
 8. İş Merkezleri
 9. Alışveriş Merkezleri
 10. Temizliğe Özen Gösteren Her Yer

rota-ht-500-cila-makinesi-standart-aksesuarlar


uygun-yedek-parca-dusuk-fiyat-secenegi


makine-ariza-sebebi-ve-cozumu temizlik-makineleri-yedek-parcalariYasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir.


 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM

 1. Mehmet Karadeniz dedi ki:

  50 kiloluk küçük gövdesiyle büyük işler başaran bir makinamız var artık. Halı temizliği için aldık. Bir de baktık ki bu halı yıkama makinası hem zemin yıkaması yapıyor hem de zemin cilalama yapıyor. 1 taşla 3 kuş vurduk yani 🙂

 2. Adnan Karahanlı dedi ki:

  Küçükler büyük işler başarır dedikleri bu olsa gerek.Halıya zarar vermeden kısa zamanda halı temizliğini bitiriyoruz.Bu halı yıkama makinasının fırça aparatıda işimizi çok kolaylaştırdı.Tavsiye ederim.

 3. Mustafa Tekin dedi ki:

  Zemin yıkama diye aldık.Halıda yıkıyoruz, zeminde cilalıyoruz.Verdiğimiz paraya değdi.Uzun zaman kullanabiliriz inşallah.

 4. Ali Kahraman dedi ki:

  Butik otelimizde kullandığımız bu makina zemin temizliği konusunda en büyük yardımcımız.Halı yıkamasıda cabası. Rota Makina’dan perdeler içinde bir çözüm bekliyoruz 🙂

 5. Nurcan tengirsek dedi ki:

  Roto makineleri mükemlem temizlik aracı kullanıcı olarak evımdede kullanmak istiyorum aynı makineyi nasıl sahip ola bilirim

 6. Nurcan tengirsek dedi ki:

  Mükemmel

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.