Mermer Blok Ayırma Makinesi Fiyatı:  TL

Ürün Kodu : MBLOK

svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Mermer Blok Ayırma Makinesisvg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Mermer Blok Ayırma Makinesi


100 cm X 100 cm = 1 Metre² boyutunda özel kaynaklama ile birbirine yapıştırılmış Blok Ayırma Sacı diye tabir edilen ürünleri 200 Bar Basınçlı Su Pompası aracılığı ile içine dakikada 15 Lt civarında su basar.

Makinemiz kullanım öncesi 2 mm olan Sac Malzemeyi yaklaşık 20-30 cm genişliğinde balon gibi şişirir.

Genişleyen Blok Ayırma Sacı balon şeklini alır. Bir birinden ayırmak ve devirmek istediğiniz mermer bloklarını çok temiz, hasarsız ve zahmetsiz, üstelik çokta ekonomik bir halde ana mermer kütlesinden blok şeklinde ayırırsınız.

Makinemiz ile yaklaşık ve 300 tona kadar iki blok arasında itme sağlayabilirsiniz.

Mermer ocaklarında blokların ayrılmasında, kaya bloklarının devrilmesinde ve aynı zamanda kullandığınız tüm iş makinelerini ve araçlarınızı temizleme yıkama işinde de kullanılır.

Makine ile standart 2 adet çıkış veriyoruz. Bu çıkışlardan 1 tanesinin ucunda yıkama tabancası bağlı diğer ucunda ise Blok Ayırma Sacına uygun aparat takılı olacaktır.

Talebinize bağlı olarak aynı makine ile 2 çıkışı 4 çıkışa kadar artırabiliriz. Aynı anda 4 adet Blok Ayırma Sacı şişirerek daha hızlı ve çoklu blok ayırarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Not:

* Makine su basıncı tek çıkış ve yıkama tabancası ile 200 Bar’ dır. Blok Ayırma Sacına bağlanan her çıkış makine basıncını yarı yarıya düşürür.

* Aynı anda tek makine ile en fazla 4 Blok Ayırma Sacına kadar sorunsuz şekilde makineyi kullanabilirsiniz.


mermer blok ayirma makinasi 4 - Mermer Blok Ayırma Makinesi


mermer blok ayirma makinasi 5 - Mermer Blok Ayırma Makinesi