0542 205 50 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi

Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi

Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi Fiyatı : 9.500 TL

Ürün Kodu : ROTA11


Okul ve Geniş Zemin Temizleme Makinesi

* Çok kısa bir süre için Türkiye’nin en büyük temizlik makinesi tedarikçisi olan Rota Makine sadece okullara özel büyük fiyat indirimi kampanyasından hemen sizde yararlanın.
* Okulların temizliği artık sorun olmaktan çıkıyor. Saatte 1800 metre temizleme kapasitesindeki temizlik makinemiz üstelik çok hafif katlar arasında 2 kişinin rahatlıkla taşıyabileceği kadar.
* Okul temizleme makinemizin üstün zemin fırçalama gücü ve kirli su vakumlama kabiliyeti için okul zeminlerinizi hem temizler hem mikroplardan arındırır.
* Temizleme Makinesi fırça ve ped tutucu disk ile birlikte sadece 9500 TL 
* Zemin yıkama makinesi alımınız ile ilgili her türlü mevzuat ve resmi evrak işleriniz tarafımızca yapılmaktadır.

temizlik-makinesi-kullanmayan-okul-kalmasin


ilkel ve elverişsiz koşullarda okul temizlemeye son!!!

Okulları paspas, fırça, hortum ve kovayla temizleme zahmetinden sizi kurtaracak bir fırsat. Okul temizliğinde beklenilen çözümler Rota Temizlik Makineleri sayesinde artık çok kolay.

Paspas ve fırça ile yapılan temizlikte aslında zemindeki birikmiş kir sadece yer değiştiriyor ve mikrop oluşmasına koridor zeminlerin bakteri yuvası olmasına da davetiye çıkartıyor.

Birçok kişinin büyük emekler harcayarak temizlediğini zannettiği okul zeminleri tek bir makine ile neredeyse hiç zahmetsiz bir şekilde üstelik hijyenik bir temizliğe kavuşuyor.


okul-yanlis-zemin-temizligi-1      okul-yanlis-zemin-temizligi-5 okul-yanlis-zemin-temizligi-6      okul-yanlis-zemin-temizligi-7


Kullanım Alanları

 1. Okul temizliğinde
 2. Süpermarket temizliğinde
 3. Hastane temizliğinde
 4. Alışveriş Merkezi temizliğinde
 5. Showroom temizliğinde
 6. Atölye temizliğinde
 7. Küçük ve Orta Ölçekli Fabrikaların temizliğinde
 8. Otel temizliğinde
 9. Belediyeler ve yan kurumların temizliğinde
 10. Spor Kompleksleri temizliğinde
 11. Temizlik Şirketleri  için profesyonel temizlik

Okulların sağlığa açılan penceresi temizliktir. Okul Temizliği lüks değil elzem bir ihtiyaçtır. Sağlıklı nesiller yetiştirmenin birinci basamağı temizlik ve hijyenden geçer.

temiz-okul-saglikli-okul


rota-ht30-zemin-temizleme-makinasi-kampanya

 

temizlik-makinasi-nozul-lastigi      temizlik-makineleri-fircasi     temizlik-makinesi-temizleme-makinalari     zemin-temizleme-makinalari-


Kullanıcı dostu olan bu Sanayi tipi elektirikli yer yıkama makinasının tasarımında ergonomiye verilen önem sayesinde kullanıcı yorulmadan zevkle çalışır.

Kompakt tasarımı sayesinde çok dar alanlarda bile sizi yormadan köşe bucak temizliğine izin verir.

Temizlik yaparken şaşırtıcı Boyutta zemini temizlediğini ve tek geçişte zemini anında kuruttuğunu gözlemleyeceksiniz.


ZEMİN YIKAMA MAKİNASI TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Temizlik Kapasitesi 1820m2/Saat
Fırça Çapı 45.5 cm
Su Emiş Genişliği 770mm
Kirli/Temiz Su 30 Lt
Deterjan Tankı 27,8 lt
Voltaj 220-230V/50Hz
Ağırlık 69 kg

uygun-yedek-parca-dusuk-fiyat-secenegi


Bu eşsiz teklifimiz için bizi hemen şimdi arayın.

0272 221 11 11 – 0272 221 11 12 – 0542 205 50 46 – 0532 666 26 03 


temizlik-makineleri-yedek-parcalarimakine-ariza-sebebi-ve-cozumu


Yer Temizleme Makinesi Kataloğu

Akülü zemin temizleme makinesi ile Elektrikli Zemin temizleme makinesi arasındaki farklılıkları öğrenmek için lütfen bu yazıya tıklayınız.


Yasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir.


 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM

 1. Melek Demir dedi ki:

  Okulumuz için siparişini verdiğimiz okul temizleme makinası 2 gün içerisinde okulumuza kargoyla teslim edildi. Kullanımı konusunda tereddütlerimiz vardı. Makineyi görevlimiz okulda kullanmaya başlayınca aslında bu temizlik makinasını çok öncelerden almamız gerekirmiş diye düşünmeye başladık. Tüm yönetici arkadaşlarıma bu temizlik makinesini tavsiye ederim.

 2. Mehmet Taşçı dedi ki:

  Bu temizlik makinesi kısa sürede elime geçti fakat içinde fırçası yoktu. Firmaya bu durumu bildirdim. Aynı gün içinde temizlik makinesi fırçası okulumuza kargolandı hatta yanında nezaketen bir kutu da afyon lokumu göndermişler. Tüm öğretmen arkadaşlarla afiyetle yedik. Teşekkür ederiz.

 3. Fahrettin Aygün dedi ki:

  Eski görev yaptığım okulda aynı makineyi farklı bir firmadan çok daha yüksek fiyata okulun tüm imkanlarını kullanarak satın almıştık. Şimdiki görev yaptığım okulda temizlik makinesi kullanılmıyor. Fakat taşrada olan okul binamız için temizlik makinesi bana göre gerçekten olması gereken en önemli demirbaştır. İnşallah bu okuluma da en kısa zamanda bu zemin temizleme makinesini almayı planlıyorum.

 4. Gökhan Demirbaş dedi ki:

  3 ay önce aynı makineyi bana 750 tl daha yüksek fiyata sattınız. Suçumuz bu makineyi 3 ay önce mi almak oldu şimdi? Tarafınızdan jest bekliyorum 🙂

 5. Hüseyin Avcı dedi ki:

  Yer yıkama makinesi için yaptığınız kampanyayı tarafıma gönderdiğiniz maille öğrendim. Teşekkür ederim. Fakat okulların bütçeleri çok kısıtlı olduğu için bu temizlik makinesine vereceğimiz parayı toparlamamız biraz zaman alacak. Bu sebeple kampanya süresini biraz daha artırmanızı talep ediyorum.

 6. Ali Kemal Erdem dedi ki:

  Okul binamız dağınık şekilde bölümlerden oluşuyor. Binalar arasında taşımaktansa 3 ayrı binamız için bu temizleme makinesinden satın alsak farklı bir indirim daha elde edebilir miyiz?

 7. Rasim Belemir dedi ki:

  İyi günler, özel bir hastanede yöneticiyim. İncelediğim bu ürün aslında hastanemiz koridorlarının temizliğinde çok etkili olur diye düşünüyorum. Hastanemize de aynı şartlarda bu temizlik makinesini verebilir misiniz?

 8. İsmail Çavdar dedi ki:

  Şu anda okulumda 4 yıl kadar önce firmanızdan aldığım temizlik makinesini kullanıyorum. Altına takılan zemin yıkama fırçasına ihtiyacımız var. Size mail attım pazartesi günü temizlik makinesi fırçasını kargoyla gönderir misiniz?

 9. Veli Bayram dedi ki:

  Okulum için sipariş verdiğim makine kargo firmasının hatasından dolayı elimize 3 günde ancak geçti. Makine alacak olan arkadaşlara tavsiyem, hizmet kalitesi yüksek olan bir kargoyla gönderilmesini firmanızdan talep edin.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.