Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi Fiyatı :  TL

Ürün Kodu : ROTA11

svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Elektrikli Zemin Temizleme Makinesisvg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi


Okul ve Geniş Zemin Temizleme Makinesi

* Çok kısa bir süre için Türkiye’nin en büyük temizlik makinesi tedarikçisi olan Rota Makine sadece okullara özel büyük fiyat indirimi kampanyasından hemen sizde yararlanın.
* Okulların temizliği artık sorun olmaktan çıkıyor. Saatte 1800 metre temizleme kapasitesindeki temizlik makinemiz üstelik çok hafif katlar arasında 2 kişinin rahatlıkla taşıyabileceği kadar.
* Okul temizleme makinemizin üstün zemin fırçalama gücü ve kirli su vakumlama kabiliyeti için okul zeminlerinizi hem temizler hem mikroplardan arındırır.
* Temizleme Makinesi fırça ve ped tutucu disk ile birlikte sadece 9500 TL 
* Zemin yıkama makinesi alımınız ile ilgili her türlü mevzuat ve resmi evrak işleriniz tarafımızca yapılmaktadır.

temizlik makinesi kullanmayan okul kalmasin - Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi


ilkel ve elverişsiz koşullarda okul temizlemeye son!!!

Okulları paspas, fırça, hortum ve kovayla temizleme zahmetinden sizi kurtaracak bir fırsat. Okul temizliğinde beklenilen çözümler Rota Temizlik Makineleri sayesinde artık çok kolay.

Paspas ve fırça ile yapılan temizlikte aslında zemindeki birikmiş kir sadece yer değiştiriyor ve mikrop oluşmasına koridor zeminlerin bakteri yuvası olmasına da davetiye çıkartıyor.

Birçok kişinin büyük emekler harcayarak temizlediğini zannettiği okul zeminleri tek bir makine ile neredeyse hiç zahmetsiz bir şekilde üstelik hijyenik bir temizliğe kavuşuyor.


okul yanlis zemin temizligi 1 - Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi      okul yanlis zemin temizligi 5 - Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi okul yanlis zemin temizligi 6 - Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi      okul yanlis zemin temizligi 7 - Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi


Kullanım Alanları

 1. Okul temizliğinde
 2. Süpermarket temizliğinde
 3. Hastane temizliğinde
 4. Alışveriş Merkezi temizliğinde
 5. Showroom temizliğinde
 6. Atölye temizliğinde
 7. Küçük ve Orta Ölçekli Fabrikaların temizliğinde
 8. Otel temizliğinde
 9. Belediyeler ve yan kurumların temizliğinde
 10. Spor Kompleksleri temizliğinde
 11. Temizlik Şirketleri  için profesyonel temizlik

Okulların sağlığa açılan penceresi temizliktir. Okul Temizliği lüks değil elzem bir ihtiyaçtır. Sağlıklı nesiller yetiştirmenin birinci basamağı temizlik ve hijyenden geçer.

temiz okul saglikli okul - Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi


rota ht30 zemin temizleme makinasi kampanya - Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi

svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi      svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi     svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi     svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi


Kullanıcı dostu olan bu Sanayi tipi elektirikli yer yıkama makinasının tasarımında ergonomiye verilen önem sayesinde kullanıcı yorulmadan zevkle çalışır.

Kompakt tasarımı sayesinde çok dar alanlarda bile sizi yormadan köşe bucak temizliğine izin verir.

Temizlik yaparken şaşırtıcı Boyutta zemini temizlediğini ve tek geçişte zemini anında kuruttuğunu gözlemleyeceksiniz.


ZEMİN YIKAMA MAKİNASI TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Temizlik Kapasitesi 1820m2/Saat
Fırça Çapı 45.5 cm
Su Emiş Genişliği 770mm
Kirli/Temiz Su 30 Lt
Deterjan Tankı 27,8 lt
Voltaj 220-230V/50Hz
Ağırlık 69 kg

uygun yedek parca dusuk fiyat secenegi - Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi


Bu eşsiz teklifimiz için bizi hemen şimdi arayın.

0272 221 11 11 – 0272 221 11 12 – 0542 205 50 46 – 0532 666 26 03 


temizlik makineleri yedek parcalari - Elektrikli Zemin Temizleme Makinesimakine ariza sebebi ve cozumu - Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi


Yer Temizleme Makinesi Kataloğu

Akülü zemin temizleme makinesi ile Elektrikli Zemin temizleme makinesi arasındaki farklılıkları öğrenmek için lütfen bu yazıya tıklayınız.


Yasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir.