IPC GANSOW MARKA TEMİZLİK MAKİNELERİNİN SATIŞ VE SERVİSİNİ BIRAKMIŞ BULUNUYORUZ. Sitemizde bulunan diğer marka ve model makinelerle ilgilenmenizi rica ediyoruz.

Yedek parçası en yaygın bulunan ve en uygun fiyatla yedek parçaya ulaşabileceğiniz temizlik makinesi gurubudur. Firmamız satış ve pazarlaması yaptığı Ipc Gansow Temizlik makineleri markası ve diğer tüm Temizlik Makineleri için 2 Yıl teknik garanti ve 10 yıl yedek parça bulundurma garantisi vermektedir.

IPC Gansow Ct 40 C 50 Elektrikli Zemin Yıkama Makinesi

IPC Gansow Ct 40 B 50 Akülü Zemin Yıkama Makinesi

IPC Gansow Ct 15 C Elektrikli Zemin Yıkama Makinesi

IPC Gansow Ct 15 B Akülü Zemin Yıkama Makinesi

IPC Gansow Ct 30 C Elektrikli Zemin Yıkama Makinesi

IPC Gansow Ct 30 B Akülü Zemin Yıkama Makinesi

IPC Gansow Ct 110 Bt 85 Akülü Zemin Yıkama Makinesi

IPC Gansow Ct 70 Bt 60 Elektrikli Zemin Yıkama Makinesi

 

 

 

 

ipc-gansow-temizlik-makineleri-logo

İpc Gansow Temizlik Makineleri

İpc Gansow Temizlik Makineleri firması ise 2005 yılında İtalya’da kurulmasına rağmen Endüstriyel Temizlik Makineleri sektöründe 30 yılı aşkın tecrübeye sahip olan sektöründe dev firmaları ve markaları satın almak suretiyle kendi bünyesine katarak ve kısa sürede dünya temizlik makineleri pazarına hakim olmuştur.

Bu sayede Ipc Gansow sektöründe dünyada yapılan cironun neredeyse % 80’nini elinde tutan en yaygın satış ve servis ağına sahip dev bir firma haline gelmiştir.

Ipc Gansow Temizlik Makineleri için kısacası dünyanın en büyük temizlik makinesi geliştiricisi, üreticisi, ve pazarlamacısı olan firmadır diyebiliriz.

Firmamız yaklaşık 10 yıldır IPC GANSOW Temizlik Makineleri ürünlerinin satış ve servisliğini yapmaktadır. Ülkemizin her bölgesinde ve neredeyse tüm vilayetlerde yetkili servis ağı vardır.

 


IPC GANSOW TEMİZLİK MAKİNELERİ FİRMASI TANITIM VİDEOSU

 

 

 


ipc-gansow-elektrikli-ve-akulu-zemin-yikama-makineleri


Ipc Gansow Temizlik Makineleri firmasının resmi web sitesi için lütfen tıklayınız.

www.ipcleaning.com