0542 205 50 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Elektrikli ve Akülü Zemin Yıkama Makinesi

Elektrikli ve Akülü Zemin Yıkama Makinesi

Rota HT 55 Akülü Zemin Yıkama Makinesi Fiyatı : 12.885 TL

Ürün Kodu : ROTA8


ROTA HT 55-E Elektrikli Zemin Yıkama Makinesi ve ROTA HT 55-A Akülü Zemin Yıkama Makinesi

 okul temizlik makinesi

ROTA kalitesinin simgelerinden biri olan ROTA HT 55-E Elektrikli ve ROTA HT 55-A Akülü zemin bakım ve temizlik otomatının bazı özellikleri
Kullanıcı dostu olan bu Sanayi tipi elektirikli yer yıkama makinasının tasarımında ergonomiye verilen önem sayesinde kullanıcı yorulmadan zevkle çalışır
Kompakt tasarımı sayesinde çok dar alanlarda bile sizi yormadan köşe bucak temizliğine izin verir.
ROTA HT 55-E Elektirikli ve ROTA HT 55-A Akülü Zemin Yıkama Makinesi Mükemmel Manevra yeteneğine sahip olduğu gibi her boyda ki kullanıcı için makinede tutma kolunu ayarlama seçeneğide mevcuttur.
Temizlik yaparken şaşırtıcı Boyutta zemini temizlediğini ve tek geçişte zemini anında kuruttuğunu gözlemleyeceksiniz.

zemin-temizleme-makinesi

Park esnasında makineyi ve çevreyi makineden korumak amaçlı fren sistemi mevcuttur.

ROTA HT 55-E Elektirikli ve HT 55-A Akülü Profesyonel Zemin Temizleme Makinasının fırça ve emiş lastiği basıncını yüzeyin cinsine göre veya kirlilik oranına göre kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

okul-yanlis-zemin-temizligi-7      okul-yanlis-zemin-temizligi-6 okul-yanlis-zemin-temizligi-5      okul-yanlis-zemin-temizligi-1

İlkel ve elverişsiz koşullarda yüzey temizlemeye son!!!

Yüzeylerinizi paspas, fırça, hortum ve kovayla temizleme zahmetinden sizi kurtaracak bir fırsat. Yüzey temizliğinde beklenilen çözümler Rota Temizlik Makineleri sayesinde artık çok kolay.

Paspas ve fırça ile yapılan temizlikte aslında zemindeki birikmiş kir sadece yer değiştiriyor ve mikrop oluşmasına koridor zeminlerin bakteri yuvası olmasına da davetiye çıkartıyor.

Birçok kişinin büyük emekler harcayarak temizlediğini zannettiği zeminleri tek bir makine ile neredeyse hiç zahmetsiz bir şekilde üstelik hijyenik bir temizliğe kavuşuyor.


Zemin Temizleme Makinaları Bazı Kullanım Alanları

 1. Okul temizliğinde
 2. Süpermarket temizliğinde
 3. Hastane temizliğinde
 4. Alışveriş Merkezi temizliğinde
 5. Showroom temizliğinde
 6. Atölye temizliğinde
 7. Küçük ve Orta Ölçekli Fabrikaların temizliğinde
 8. Otel temizliğinde
 9. Belediyeler ve yan kurumların temizliğinde
 10. Spor Kompleksleri temizliğinde
 11. Temizlik Şirketleri  için profesyonel temizlik

zemin-temizleme-otomati-makinesi

ROTA HT 55-E ve ROTA HT 55-A Akülü Elektrikli Zemin Yıkama Makinesi Teknik Özellikleri

 1. Model : ROTA HT 55-E- ROTA HT 55-A
 2. Temizleme Genişliği : 750 mm
 3. Su Emiş Genişliği : 755 mm
 4. Fırça Çapı : 510 mm
 5. Fırça Dönüş Hızı :  282 dk
 6. Fırça Baskısı – (Ayarlanabilir) : 38 kg
 7. Fırça Motor Gücü : 750 w
 8. Voltaj : 220 v
 9. Vakum Motor Gücü : 1000 v
 10. Temiz Su Kapasitesi : 50 lt
 11. Kirli Su Kapasitesi : 55 lt
 12. Çalışma Gürültüsü :
 13. Temizleme Kapasitesi : 2000 m²
 14. Kablo Uzunluğu : 15 m
 15. Boyutlar : 1300x500x1010 mm
 16. Ağırlık : 130 kg
 17. Desi (AMBALAJLI)

zemin-temizleme-yikama-makinesi


Geniş Zeminler İçin Yıkama Makinesi

* Geniş zeminlerin temizliği artık sorun olmaktan çıkıyor. Saatte 2000 metre temizleme kapasitesindeki temizlik makinemiz üstelik çok hafif katlar arasında 2 kişinin rahatlıkla taşıyabileceği kadar.
* Geniş yüzeyler temizleme makinemizin üstün zemin fırçalama gücü ve kirli su vakumlama kabiliyeti için okul zeminlerinizi hem temizler hem mikroplardan arındırır.

 

Okulların sağlığa açılan penceresi temizliktir. Okul Temizliği lüks değil elzem bir ihtiyaçtır. Sağlıklı nesiller yetiştirmenin birinci basamağı temizlik ve hijyenden geçer.

temiz-okul-saglikli-okul


uygun-yedek-parca-dusuk-fiyat-secenegi

makine-ariza-sebebi-ve-cozumu temizlik-makineleri-yedek-parcalariAkülü zemin temizleme makinesi ile Elektrikli Zemin temizleme makinesi arasındaki farklılıkları öğrenmek için lütfen bu yazıya tıklayınız.


Yasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir.


[/mp_span]

[/mp_row]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM

 1. Mertcan Tosun dedi ki:

  Fabrika temizliği için zemin temizleme makinası aslında uzun zamandır almayı planladığımız demirbaştı. En son patronu bu yıl başında zemin yıkama makinesi almak için ikna ettik. Ama sizden ricam çok daha detaylı bir anlatımla bize bu makinenin özelliklerini mail atar mısınız. Ve 2016 yeni yılda fiyatınız da bir değişme olacak mı? Cevap bekliyorum. İyi günler.

 2. Sami Öztürk dedi ki:

  Geçen sene bir arkadaşım okulu için bu temizlik makinesinden almıştı. Sizden mi aldı bilemiyorum ama çok büyük bir makine olduğu için katlar arasında çıkartması biraz zor oluyor diye şikayet etmişti. Okulunda asansör olmayan arkadaşlar bunun bir küçük kapasiteli olan temizleme makinesini tercih ederse sorun yaşamazlar. Bizim okul taşrada bu makine bana çok lüks şu aralar. Sadece inceleme amaçlı sitenizi ziyaret ediyorum.

 3. Ali İhsan Kalender dedi ki:

  İyi günler; Sakarya’dan yazıyorum iş merkezimize iki adet bu makineden almıştık. Bir tanesinin emiş motorundan çok yüksek ses gelmeye başladı. Ama elimizle hortumu kontrol ediyoruz yerdeki suyu güzel çekiyor. Diğer temizlik makinasında sorun yok. Bu makine için servis gönderir misiniz? Kiracılar çok şikayet etmeye başladılar.

 4. Emine Doğrusoy dedi ki:

  Hastane koridorları temizliğinde kullanmak üzere dün sipariş verdiğimiz temizlik makinesi bu gün elimize geçti çok teşekkürler. Beklentilerimizin üzerinde bir kolaylık sağladı makine hastane temizliğimizde.

 5. Mustafa Kumartaşlı dedi ki:

  Bu makinayı Balıkesir’e gönderiyor musunuz orada bayiniz var mı? Sizden alırsak makinenin kargosunu kim ödeyecek

 6. Gökhan Güzelyayla dedi ki:

  Geçen hafta ödemesini yaparak siparişini verdiğim zemin temizleme makinası 3 günde elimize anca geçti. Neymiş efendim Şehir merkezine uzak bir beldede olduğumuz için kargo geç ulaşıyormuş. Hangi çağda yaşıyoruz uzağı yakını mı kaldı efendim. Kargo şirketinizi değiştirmenizi tavsiye ederim.

 7. Rasim Alpata dedi ki:

  Merhaba zemin yıkama makinesi var elimizde sizden mi alındı bilemiyorum bu makinenin aynısı ama gri renkte. Bu makinaya uygun zemin temizleme pedi lazım. Sizde var mı veya nereden bulabiliriz?

 8. Nesrin Çetin dedi ki:

  Bu makinenin Kastamonu’da servisi var mı? Ben temizlik şirketiyim 2.el temizlik makinesi almak istiyorum. Bana nasıl yardım edersiniz?

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.