0542 205 50 46
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sıcak Soğuk Basınçlı Yıkama Makinesi

Sıcak Soğuk Basınçlı Yıkama Makinesi

Oto Yıkama Makinesi Fiyatı : 6000 TL

Ürün Kodu : ROTA5


Firmamız yıkama makinesi imalatı ve ihracatının yanı sıra Türkiye geneline yıkama makinası ve yıkama makineleri yedek parçaları satışı da yapmaktadır. Uygun fiyatlı yıkama makinaları ve bol çeşitli orijinal yıkama makinesi yedek parçası ihtiyaçlarınızın tam karşılığı olan ROTA ARABA YIKAMA MAKİNELERİ firmamızdan fiyat almadan karar vermeyin.

ROTA yüksek basınçlı sıcak soğuk suyla araç yıkama ve temizleme makinesi her türlü zor çalışma şartlarında görevini en iyi ve sorunsuz bir şekilde yerine getirebilmek için tasarlanmıştır.

ROTA yüksek basınçlı sıcak soğuk suyla araba yıkama makinesiyle baş etmesi en zor kirlerin bile rahatlıkla üstesinden gelebilirsiniz.

basincli-oto-kuafor-yikama-makinesi

 ROTA YÜKSEK BASINÇLI  SUYLA YIKAMA MAKİNESİ BAZI ÜSTÜN  ÖZELLİKLERİ

*İhtiyacınız olan bütün kontrollerin Rota Basınçlı Yıkama Makinelerinde tek bir yerde olması ve görsel anlamda size bilgi vermesi de ayrıca makinemizin kullanıcısına hizmetlerindendir.

*Dayanıklı ve benzersiz tasarımlı polyester kaportası ile Rota Basınçlı Suyla Yıkama Makinesi darbelere ve olumsuz dış etmenlere meydan okuyarak yıllarca yeni gibi kalır. Estetik görüntüsünü kaybetmez.

*Rota Basınçlı Suyla Temizleme Makinası kalın ve özel şasi borusuna uygulanan elektrostatik boya ile yanmaz paslanmaz çizilmez uzun ömürlü şasisi sizi son derece güvende hissettirir.

*Rota Yüksek Basınçlı Yıkama ve Temizleme Makinaları özel tasarımları ve sağlam şasesi sayesinde Makina çalışırken motorun devrinden ve basınç pompasının çalışmasından kaynaklı titreşim seslerini en aza indirdiği gibi bu titreşimden kaynaklı ileride oluşabilecek herhangi bir arıza durumunda servis personeli için son derece rahat çalışma imkânı da sağlar.

*Otomatik termik sigorta sistemi sayesinde Basınçlı suyla yıkama makinesin de termik sigorta arızası yaşandığı zaman siz elektrik panosuna herhangi bir müdahale etmeden makine kendini hazır hissettiği zaman termik sigortasını kapatıp kullanıma hazırlanacaktır.(Tetikten Kumandalı Modellerde)


Oto Yıkama Makineleri Bazı Kullanım Alanları

 1. Akaryakıt İstasyonları
 2. Oto Yıkama Servisleri
 3. Alışveriş Merkezleri
 4. Toplu Konutlar
 5. Sanayi Siteleri
 6. Mermer Fabrikaları
 7. Otoparklar

ROTA YÜKSEK BASINÇLI SICAK SOĞUK SUYLA YIKAMA MAKİNESİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ

 1. Pompa Basınç : 200 Bar
 2. Çalışma Basıncı : 30-200 Bar Ayarlanabilir
 3. Debi : 15 Lt/Dk Ayarlanabilir
 4. Buhar Sıcaklığı : 120 Max. Ayarlanabilir
 5. Motor Gücü : 5,5 KW / 7,5 HP
 6. Gerilim-faz : 380V – 3
 7. Pompa : Orjinal İtalian (A&R)
 8. Pompa Tipi : 3 Silindir,Seramik Pistonlu
 9. Detarjan Tankı : 5 Lt (Opsiyonel)
 10. Hortum Uzunluk : 12 Mt
 11. Yakıt : Motorin(Dizel)
 12. Yakıt Tankı : 28 Lt

rota-ht200s-sicak-soguk-yikama-makinesi-standart-aksesuarlar


Basınçlı Yıkama Makinesi Kullanım ve Kurulum Önerileri

* Makinenizi kapalı bir ortamda tutmaya özen gösterin.

* Makinenizde kullandığınız basınç hortumu çift telli 5/16 R2 model hortum olsun.

* Makinenize gelen su en az ¾ boruyla makineye gelsin.

* Makinenizde ve bina tesisatınızda topraklama hattı mutlaka olsun.

* Makinenize suyu mümkünse şamandra sistemli ve su filtresi takılı en az 1 tonluk su deposundan alın. Su deposu makineden daha yukarıda olmasına özen gösterin.

* Makinenizin her 200 çalışma saatinden sonra mutlaka yağını değiştirin.

* Makinenizi kış aylarında çok mecbur kalmadıkça kullanmayın. Kullanmanız gerekiyorsa dokümanımız da bulunan Kış Bakımı bölümünü mutlaka okuyun ve uygulayın.

* Su filtresi olmadan makinenizi çalıştırmayın.

* Sıcak soğuk kullanılan makineye koyacağınız yakıtın temiz olmasına dikkat edin. Buna rağmen mazot deposunu her 3 ayda bir komple temizleyin. Yakıt filtresini de değiştirin.

* Sıcak soğuk yıkama makinesi bacasına ek baca takmayın. Dumanı dışarı tahliye etmeniz gerekiyorsa Fan sistemi olan bir davlumbaz kullanın.

* Basınç hortumunuzun yukarıdan gelmesini yani çalışırken yerde sürünmemesini sağlayın. Piyasada buna göre özel aparatlar satılıyor.

* İşiniz bitince makine hortumunu ve tabancasını uygun bir şekilde muhafaza edin.


Rota Yüksek Basınçlı Suyla Sıcak Soğuk Oto Yıkama Makinaları Bazı Kulanım Alanları 
* Araba Yıkama firmalarında ve Oto kuaför İstasyonlarında kulanılır.
* Basınçlı Yıkama makinelerini petrol istasyonlarında araç yıkamak için kulanabilirsiniz.
* Basınçlı Yıkama Makinesiyle fabrikanızdaki makineleri ve iş makinalarınızı temizleyebilirsiniz.
* Basınçlı Temizleyiciler ile tavuk çiftliklerinde kümes temizliği yapabilirsiniz.
* Basınçlı Yıkama Makinaları her türlü zeminde ve ortamda temizlikte kısa sürede mükemel sonuçlar alırsınız.


Temizlik Makineleri ile ilgili tüm teknik konularda sizin için hazırladığımız Makine Tamir Atölyemizi ziyaret ediniz. Biz size balık tutmayı öğretiyoruz. Artık temizlik makineleriniz bozulunca Tamirci ve servis arama derdine son vermek istiyoruz. Kendi temizlik makinanızı kendiniz tamir edin diye Şimdi alttaki resme tıklayınız.

makine-tamir-atolyesi-1

Makineler elbette bozulur neticede her şeyin bir ömrü var. Önemli olan bozulan makineyi kısa sürede tekrar çalışır hale getirmek ve bir daha aynı hatadan dolayı bozulmasını önlemek. Biraz daha bilinçli kullanmak.


Lütfen ihtiyacınız olan Yıkama Makinesi Yedek Parçaları için Yedek Parçalar Sayfamızı ziyaret edin. Türkiye’nin en kapsamlı yıkama makinası yedek parçalarını sitemizden mutlaka bulabilirsiniz.


uygun-yedek-parca-dusuk-fiyat-secenegi

makine-ariza-sebebi-ve-cozumu temizlik-makineleri-yedek-parcalari


Aşağıdaki resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız.


Yasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir.


 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM

 1. İsmail Akın dedi ki:

  iyi günler tavuk çiftliğimiz var sıcak yıkama makinası alacağız fakat hortum uzunluğu en az 100 metre olmalı. makine büyük olduğu için çiftlikte her yerde gezdirmemiz çok zor olur. bu sebeple aynı bu yıkama makinesinin 100 metre uzunlukta hortumu olan modeli var mı ve yıkama makinasının hortumunu 100 metre üzerinde kullanırsak pompa basıncında düşme yaşanır mı?

 2. Ali Çengel dedi ki:

  Sıcak soğuk basınçlı yıkama makinası bahsedildiği gibi özelliklerinin hakkını veriyor. Bizde mermer fabrikasında kullanmak için düşünüyoruz.Hortum uzunluğu uzatılabilir halde olursa daha güzel olur diye düşünüyorum

 3. Alp Yüksel dedi ki:

  Oto kurtarıcısıyım. Zaman zaman vinçleri yıkamak gerekiyor. Araçlarda büyük olduğu için yıkamada ve kirleri çıkartmakda kolay olmuyor. Sıcak soğuk basınçlı bu makina bize uygun gibi geldi. En kısa zamanda iletişime geçeceğiz

 4. Emir Pekmezci dedi ki:

  Merhaba. Sıvı yağ üretimi yapan bir fabrikayız. Fabrika temizliğinde sıcak soğuk basınçlı makina temizliğin en önemli parçası oldu. Tek sorun biraz ağır oluşu. Bu yüzden taşıma bazen sorun oluyor

 5. nuri ural dedi ki:

  200 bar sıcak soguk makınaya ihtıyacım var Mugla da kullanacagım servis agınızı ve fiat endeksinızı bildirirmisinız

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.