Islak Kuru Vakum Makinesi Fiyatı :  TL

Ürün Kodu : ROTA9

svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Islak Kuru Vakum Makinesisvg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Islak Kuru Vakum Makinesi


70 Litre kirli su kapasiteli 3 motorlu ıslak kuru süpürge vakum makineleri Rota HT 703 ve Rota HT 3600…
Rota HT 135 Silim Makinesi İle birlikte kullanabileceğiniz tavsiye ettiğimiz bir makine cinsidir. Bu sayede silim ve temizlik işlemi sırasında etrafa yayılan pis suyu ortamdan rahatlıkla atabilirsiniz.

*Sanayi Tipi Islak kuru vakum makineleri ile her türlü talaşı, karton parçasını, küçük taşları, kum, yaprak, toz ve atık suları rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

* Orta ve büyük mekânlar için tasarlanmıştır,3 adet vakum motoru sayesinde çok daha yüksek emiş sağlar.

* Endüstriyel Islak Kuru Vakum Makinesinde özel tasarımlı büyük boy plastik şamandıra sistemi olduğu için vakum motorlarınız daha uzun ömürlü.

* Sanayi tipi Islak Kuru Vakum Makinesinde Paslanmaz çelikten ve kusursuz işçilikle yapılan kirli su deposu her türlü kimyasala karşı daha dirençlidir.

* Profesyonel Islak Kuru Vakum Makinesinde Kauçuk ve büyük ebatlarda seçilen tekerlekleri sayesinde manevra kabiliyeti ve dayanıklılığı güçlendirilmiştir.

* Sanayi tipi Islak Kuru Vakum Makinesinde Kirli su tankını yan yatırıp boşaltabilme özelliğinin yanı sıra kirli suyu çok daha pratik tahliye edebilmeniz için özel tasarladığımız tahliye hortumu da mevcuttur.

* Vakumlama Makinesinin emiş motorları otomatik bypass sistemli, çift fanlı ve sigorta korumalı olduğu için, uzun süreli çalışmalarınızda makinenizin performansı düşmeyecektir.


vakum makinesi 2 - Islak Kuru Vakum Makinesi

sanayi tipi elektrikli supurge ozellikleri - Islak Kuru Vakum Makinesi

vakum makinesi 1 - Islak Kuru Vakum Makinesi

Kullanım Alanları

  1. Halı Yıkama Fabrikaları
  2. Mermer Şirketleri
  3. Oto Yıkama Servisleri
  4. Okullar
  5. Hastaneler
  6. Yurtlar
  7. Rezidanslar
  8. Oteller
  9. Camiler
  10. Alışveriş Merkezleri

2 çeşit vakum makinemiz mevcuttur. 2 side aynı kalitededir. Sipariş durumunda, o an stoklarımızda hangi makine varsa o gönderilir ve bunun bilgisi size verilir.

rota ht 703 ht 3600 islak kuru vakum makinesi standart aksesuarlar - Islak Kuru Vakum Makinesi


uygun yedek parca dusuk fiyat secenegi - Islak Kuru Vakum Makinesi

makine ariza sebebi ve cozumu - Islak Kuru Vakum Makinesi temizlik makineleri yedek parcalari - Islak Kuru Vakum MakinesiYasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir.