Sulu Elmas Ped


Sulu Elmas Ped Fiyatı :  TL

Ürün Kodu : SM3

svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Sulu Elmas Pedsvg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Sulu Elmas Ped


Elmas Ped - Sulu Elmas Ped

Sulu Elmas Ped

Çok Yakında firmamızın siz değerli müşterileri için İtalyadan, Çinden, Bulgaristandan, İspanyadan ve Koreden her kaliteye ve her bütçeye uygun olarak ithal edeceği reçine bağlayıcı sulu elmas parlatma ve cilalama pedlerini inanılmaz fiyatlarla ve A, B, C, D kalite ürünlerle bu sayfada bulabilirsiniz.

elmas ped sulu - Sulu Elmas Ped

Sulu Elmas Ped

sulu parlatma ped urun - Sulu Elmas Ped

Sulu elmas pedler granit ve mermer yüzeylerde son derece parlak sonuç almanızı sağlar. Kullanımı zahmetsiz ve pratik olan sulu elmas pedler ile yapılan işlerin kalitesi kususrsuzdur.

Sulu Elmas pedler piyadasa satılan eski nesil abrasivlere ve zımparalara göre çok daha ekonomiktir.
elmas ped mermer - Sulu Elmas Ped

Sulu Elmas Ped

Daha çok mermer silim ve mermer parlatma işlerinde tercih edilen mermer ve granit silim pedlerimiz size her türlü parlatma ve silim işinizde en kolay çözümü sunar.

Sayfamızda satışını gerçekleştirdiğimiz Elmas Sulu Pedler birinci sınıf kalitededir.

Elmas Pedler 4 mm Kalınlıkta ve 100 mm Çap ölçüsündedir. Bu elmas pedler ile granit, mermer, beton yüzeyleri silim yapabilir, cilalayarak parlatabilirsiniz.


Islak Parlatma Pedleri

Mermer ve Beton parlatma pazarında yüksek talep için tasarlanan  parlatma sistemlerimiz, düz zemin yüzeyini açacak ve bir yoğunlaştırıcı / sertleştiriciyi düzgün bir şekilde kabul etmek için yüzeyi bileyecek ve koruma / sızdırmazlık için hazır 1500 grit bilemeye ve cilalamaya devam edecektir. Tüm beton pedlerimiz düşük veya yüksek hızda kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve yüksek hızlı parlatıcı veya yüksek hızlı parlatıcılar da kullanılabilir.


Elmas parlatma pedleri

uygulanabilir granit parlatma , mermer cilalama ve beton parlatma. Farklı uygulamalar için komple bir elmas parlatma pedi serisi sunuyoruz. Islak reçine bağ elmas parlatma pedleri genellikle taş dükkanlarda granit ve mermeri parlatmak için idealdir. Beton tezgahların ıslak parlatılması için de kullanılırlar. Kuru elmas parlatma pedleri, şantiyelerde mermer ve granit parlatma için kullanılırken, ADT kuru elmas parlatma pedlerimiz beton zeminlerin ve tezgahların kuru parlatılması için yaygın olarak kullanılmaktadır. Metal bağ elmas parlatma pedleri daha agresiftir. Sert granit ve betonun ıslak parlatılmasında kullanılırlar. Ayrıca, mühendislik taşları için elmas parlatma pedleri, betondaki malzemenin hızlı bir şekilde çıkarılması için elektrolize elmas parlatma pedleri de dahil olmak üzere özel tip elmas parlatma pedleri, düz açılı köşelere ulaşmak için FEIN tipi multimaster aletle kullanılacak üçgen elmas parlatma pedleri. Dışbükey elmas parlatma pedlerimiz kavisli alanı parlatmak için kullanılır.


Mermer Silim Makinelerimiz İçin Lütfen Sayfamızı Ziyaret Edin.

Memer Silim Makinelerimiz https://www.odipar.com


Yasal Uyarı 
Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir.