Bertolini Pompa Fiyatı :

Ürün Kodu : BERTOLİNİ6


bertolini pompa - Bertolini Pompa

15 Litre 200 Bar 5.5 KW 7.5 HP Oto Yıkama Pompası Bertolini TML 1520

bertolini tml 1520 - Bertolini Pompa

 1. Dövme pirinçten yeni kafa, çok kalın, yeni valfler ve yeni kapakları barındıracak şekilde tamamen yeniden tasarlandı.
 2. Yüksek dinamik sıvı performansına sahip korozyona dayanıklı 316 paslanmaz çelik emme ve dağıtım valfleri: kolay bakım.
 3. Maksimum performans sağlamak için hacimsel verimlilik.
 4. Daha iyi sızdırmazlık için Tenifer® ile işlenmiş paslanmaz çelikten piston tutucu pabuç.
 5. Yüksek kaliteli tam seramik pistonlar.
 6. Birincil marka rulmanlar. Kasnak veya krank mili ile daha güvenli bir bağlantı için mil çıkıntısı artırıldı.
 7. Yenilikçi kendinden yağlamalı sisteme sahip değişken bölümlü yeni tek parça bağlantı çubukları.
 8. Her uygulamada güvenli soğutma için hesaplanan boyutlara ve tasarıma sahip yeni karter ve arka kapak.
 9. Takviyeli polimerde aynı yüksek ve düşük basınç contası.
 10. Güçlendirilmiş Teflon’da özel aşınma önleyici bileşimli ve ekstrüzyon önleyici halkalı yüksek basınç contaları. Sıcak su versiyonları için enerjili Teflondan düşük basınçlı contalar.

oto yikama pompa tamir - Bertolini Pompa

100 yıllık tarih
Çoğu zaman bir şirketin geleceği, tarihine yazılır. Bilindiği gibi Bertolini’nin kökeni 1918’de, Ugo Bertolini’nin mekaniği insanın hizmetine sunma, tarlalarda çalışmanın yorgunluğunu giderme ve mahsulün verimini ve ekonomik verimini artırma hayali ile ilk adımlarını attığı zamana dayanır. Aslında şirket, güçlü bir insan gücü taahhüdü ile o zamanlar tarımsal faaliyetler açısından zaten zengin olan Rubiera bölgesinde doğdu. Böylece ilk püskürtme pompaları doğdu: buğday ve üzüm bağlarında otların ayıklanması için “çift etkili” pistonlu pompalar, o zamanlar Reggio Emilia bölgesinde tipik uygulamalar. Ardından, pistonlu / volümetrik diyaframlı pompa, “tek etkili” pistonlu pompalar, basınç düzenleme valfleri vb.

bertolini turkiye - Bertolini Pompa

Yıllar geçti ve 1970’lere kadar olan pompaların bile bazı teknik sınırlamaları vardı: hantal, gürültülü ve bakımı zordu. Bu nedenle piyasadan gelen endikasyonları kabul etmeye hazır olan Bertolini, aşınmaya maruz kalan parçaların değiştirilmesini kolaylaştıracak şekilde daha kompakt, kullanımı kolay, sessiz ve yapılandırılmış pompaların tasarımına yöneldi (örn. Kontrol edilebilir emme ve dağıtım valfleri) ‘harici). Endüstriyel kullanım için ilk yüksek basınçlı 3 pistonlu pompalar, Bertolini tarafından 1970’lerin başında tasarlandı, çünkü Bertolini aynı zamanda bugün piyasada bulunan rakip şirketlerin doğum yeriydi. Şirket, patentli ve patentsiz teknolojiler tasarlayarak işine her zaman devam etmiştir,