IPC Gansow Ct 70 Bt 60 Elektrikli Zemin Yıkama Makinesi Fiyatı : Euro

Ürün Kodu : IPCT70BT60

svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - IPC Gansow Ct 70 Bt 60 Elektrikli Zemin Yıkama Makinesisvg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - IPC Gansow Ct 70 Bt 60 Elektrikli Zemin Yıkama Makinesi


Teknik Özellikler


okul yanlis zemin temizligi 7 - IPC Gansow Ct 70 Bt 60 Elektrikli Zemin Yıkama Makinesi     okul yanlis zemin temizligi 6 - IPC Gansow Ct 70 Bt 60 Elektrikli Zemin Yıkama Makinesi

okul yanlis zemin temizligi 5 - IPC Gansow Ct 70 Bt 60 Elektrikli Zemin Yıkama Makinesi     okul yanlis zemin temizligi 1 - IPC Gansow Ct 70 Bt 60 Elektrikli Zemin Yıkama Makinesi

İlkel ve elverişsiz koşullarda yüzey temizlemeye son!!!

Yüzeylerinizi paspas, fırça, hortum ve kovayla temizleme zahmetinden sizi kurtaracak bir fırsat. Yüzey temizliğinde beklenilen çözümler Rota Temizlik Makineleri sayesinde artık çok kolay.

Paspas ve fırça ile yapılan temizlikte aslında zemindeki birikmiş kir sadece yer değiştiriyor ve mikrop oluşmasına koridor zeminlerin bakteri yuvası olmasına da davetiye çıkartıyor.

Birçok kişinin büyük emekler harcayarak temizlediğini zannettiği zeminleri tek bir makine ile neredeyse hiç zahmetsiz bir şekilde üstelik hijyenik bir temizliğe kavuşuyor.


İpc Gansow CT 70 BT 60 Temizlik Makineleri Kullanım Alanları

 1. Okul temizliğinde
 2. Süpermarket temizliğinde
 3. Hastane temizliğinde
 4. Alışveriş Merkezi temizliğinde
 5. Showroom temizliğinde
 6. Atölye temizliğinde
 7. Küçük ve Orta Ölçekli Fabrikaların temizliğinde
 8. Otel temizliğinde
 9. Belediyeler ve yan kurumların temizliğinde
 10. Spor Kompleksleri temizliğinde
 11. Temizlik Şirketleri  için profesyonel temizlik

Geniş Zeminler İçin İPC GANSOW CT 70 BT 60 Yıkama Makinesi

* Geniş zeminlerin temizliği artık sorun olmaktan çıkıyor. Saatte 5800 metre temizleme kapasitesindeki temizlik makinemiz üstelik çok hafif katlar arasında 2 kişinin rahatlıkla taşıyabileceği kadar.

* Geniş yüzeyler temizleme makinemizin üstün zemin fırçalama gücü ve kirli su vakumlama kabiliyeti için okul zeminlerinizi hem temizler hem mikroplardan arındırır.

Okulların sağlığa açılan penceresi temizliktir. Okul Temizliği lüks değil elzem bir ihtiyaçtır. Sağlıklı nesiller yetiştirmenin birinci basamağı temizlik ve hijyenden geçer.

temiz okul saglikli okul - IPC Gansow Ct 70 Bt 60 Elektrikli Zemin Yıkama Makinesi


uygun yedek parca dusuk fiyat secenegi - IPC Gansow Ct 70 Bt 60 Elektrikli Zemin Yıkama Makinesi

makine ariza sebebi ve cozumu - IPC Gansow Ct 70 Bt 60 Elektrikli Zemin Yıkama Makinesi

temizlik makineleri yedek parcalari - IPC Gansow Ct 70 Bt 60 Elektrikli Zemin Yıkama MakinesiIPC Gansow Ct 70 Bt 60 Elektrikli Zemin Yıkama Makinesi Teknik Şemaları