Mazot Pompası Bobini


Mazot Pompası Bobini Fiyatı:

Ürün Kodu : MAZBO

Delta Pompa Bobini Özel  70 cm uzunluğunda özel kablosu ile beraber sevk edilecektir.

svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Mazot Pompası Bobinisvg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Mazot Pompası Bobini

Yıkama Akaryakıt POMPA KABLOSU A1 L2 MOTORİN uzunluk 700 mm.

Uyumluluk A1 R2 MOTORİN, A2 R2 MOTORİN,

Delta A1 serisi tüm pompalar için uyumlu POMPA BOBİNİ bozulduğu zaman yapmanız gereken şey onu elbette yeni bir Delta Pompa bobini ile değiştirmek olacaktır. Çünkü eğer bu bobin bozuksa pompa sıcak soğuk yıkama makinenizin bujilerine yakıtı basamaz.

Pompa bobini arızalı olup olmadığını nasıl anlarsınız öncelikle mazot pompasından bobini sökün tam ortasına bir tornavida sokun ve bobine elektrik verin eğer bobin içine soktuğunuz tornavida mıknatıs gibi bobine yapışıyorsa bobin sağlam demektir. o zaman bobin içindeki çubuğa bakmanız yada yakıt pompasına bakmanızı tavsiye ederiz.

Delta A1 – R2 Yakıt Pompası Bobini Özellikleri:

  • 230V 50-60 Hz
  • 9W% 100 ED
  • Pmax 25 Bar
  • IP65
delta pompa bobin kablosu - Mazot Pompası Bobini

Delta Yakıt Pompası Bobin Kablosu

delta yakit pompa bobini - Mazot Pompası Bobini

delta yakit pompa bobin kablosu - Mazot Pompası Bobini

Delta Yakıt Pompası Bobin Kablosu

Sitemizde Delta Mazot Pompası Mevcuttur.

Delta Yakıt Pompası için detaylı bilgi almak isterseniz resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sıcak soğuk yıkama makinenizde bulunan Delta Mazot Pompası yakıt deponuzda bulunan mazotu bujilere iletmek için kullanılır. Bu iş için mazot pompasının üzerinde bulunan pompası bobini yani “selonoid valf” destek alır. milini çeviren fan motorunuz devreye girer. fan motorunuzun altta bulunan fan motoru mili yıkama makinesi fan sistemini çalıştırır. Fan motorunuzun üst taraftaki mili ise yıkama makinesi yakıt pompası içindeki pompa kaplinini tetikler bu sayede mazot pompası çalışır.


[safir_list]

  • Sıcak suyla oto yıkama makinenizin sıcak suyu çalışmıyorsa, lütfen yukarıdaki “Atölye” bölümünü ziyaret edin. Basınçlı Yıkama Makinesi Tamiri bölümüne girin, Böylece yıkama makinesi için arızanın kaynağını ve yıkama makinenizi nasıl tamir edilir bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • Sıcak suyla oto yıkama makinenizin sıcak suyu çalışmıyorsa, lütfen yukarıdaki “Yedek Parça” bölümünü ziyaret edin. Basınçlı Yıkama Makinesi Yedek Parça bölümüne girin, Böylece yıkama makinesi için en uygun fiyata ve en kaliteli yedek parçalara hızlıca sahip olabilirsiniz.

[/safir_list]


Alternatif olarak bu sayfaya göz atabilirsiniz.