Fan Motoru


Fan Motoru Fiyatı :

Ürün Kodu : B19

svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Fan Motorusvg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Fan Motoru


Fiyat sadece fan motoru içindir. Resimde görülen fan haricen satılmaktadır.

Sıcak soğuk yıkama makinenizde bulunan Simel Elektrik Motoru iki yönlü çalışır motor milinin alt kısmı brülör fanını döndürerek kazana hava akışını sağlar böylece yanma gerçekleşir.

Motor Milinin üst tarafı ise yakıt deponuzda bulunan mazotu mazot pompası aracılığı ile enjektör nozuluna ileterek kazanda ki Cehennemlik ile yanmayı sağlamak için kullanılır. Enjektör nozuluna gelen mazot ateşleme trafosuna oradan buji kablosuna oradan buji başlığı ve bujilere gelerek ateşleme gerçekleşir.


Bu iş için mazot pompasının üzerinde bulunan pompası bobini yani “selonoid valf” destek alır. milini çeviren fan motorunuz devreye girer. fan motorunuzun altta bulunan fan motoru mili yıkama makinesi fan sistemini çalıştırır. Fan motorunuzun üst taraftaki mili ise yıkama makinesi yakıt pompası içindeki pompa kaplinini tetikler bu sayede mazot pompası çalışır.


Sıcak soğuk basınçlı yıkama makinesi için özel üretilmiş “Brülör Motoru”

İtalyan Simel Marka olup sağ dönüşlü ve sol dönüşlü motoru seçeneği vardır. Yıkama Makinesi brülör motoru sipariş etmeden evvel mutlaka brülör motorunuzun üzerinde bulunan ok işaretine bakın. Mazot pompası ve fan yaprakları sağ dönüşlü ise sağ dönüşlü motoru, sol dönüşlü ise sol dönüşlü brülör motoru sipariş edin.

Motor Özellikleri :

  • Aluminyum Gövde
  • IP20 koruma sınıfı
  • Monofaze ve Trifaze üretim
  • Farklı flanşlar ile isteğe bağlı monofaze ve trifaze özel amaçlarda kullanabilirsiniz.

Brülör Fan Motoru Nerelerde Kullanılır?

Gaz veya yağ yakıtlı brülörler de

Kurutucular da

Sıcak hava jeneratörlerinde

Basınçlı Sıcak Soğuk Yıkama Makinelerinde


[safir_list]

  • Sıcak suyla oto yıkama makinenizin sıcak suyu çalışmıyorsa, lütfen yukarıdaki “Atölye” bölümünü ziyaret edin. Basınçlı Yıkama Makinesi Tamiri bölümüne girin, Böylece yıkama makinesi için arızanın kaynağını ve yıkama makinenizi nasıl tamir edilir bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • Sıcak suyla oto yıkama makinenizin sıcak suyu çalışmıyorsa, lütfen yukarıdaki “Yedek Parça” bölümünü ziyaret edin. Basınçlı Yıkama Makinesi Yedek Parça bölümüne girin, Böylece yıkama makinesi için en uygun fiyata ve en kaliteli yedek parçalara hızlıca sahip olabilirsiniz.

[/safir_list]


Alternatif olarak bu sayfaya göz atabilirsiniz.