Buji Başlığı – Buji Piposu


Buji Başlığı Fiyatı :

Ürün Kodu : B23

svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Buji Başlığısvg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Buji Başlığı

Yıkama Makineniz için silikon uçlu ısıya dayanıklı Plastik BUJİ BAŞLIĞI 
Oto yıkama makinenizin ısıtma sisteminin en önemli kısımlarından birisi olan elektrik sistemidir. Ateşleme Trafosunun ürettiği elektriği buji kabloları aracılığı ile bujilere iletmek üzere tasarlanmıştır.

Ateşleme bobinine gider ve buji kablosu yardımı ile buji başlığından geçerek ateşleme bujilerine ulaşır ve son durak bujide ateşlenerek enjektörden püskürtülen mazotu ateşler. Ateşleme kısaca bu yolu izler.


Ateşlemede yaşanacak bir aksaklık yıkama makinenizdeki brülör sisteminizin çalışmamasına ve işinizin yarım kalmasına sebep olacaktır. Ateşleme sisteminde saymış olduğumuz sırada ne değişme olur nede devre dışı bırakabilecek bir istasyon.

Bu nedenden dolayı oto yıkama makinenizin ateşleme sistemini her zaman kontrol altında tutmanız ve iletkenliğinin iyi olduğundan emin olmanız gerekir. Ürünümüz silikon uçlu sert plastikten imal edilmiş ısıya dayanıklı buji başlığıdır ve eski melamin plastik karışımı buji başlıklarından daha dayanıklı ve suya karşı direnci daha iyidir.


Makinenizde buji başlığının iyi ve kalite olmasının diğer bir önemi yıkama makinenize su teması olduğu zaman Buji ve buji başlığına ister istemez su kaçacaktır, su alımı durumunda ya makineniz ateşleme sırasında tekleyecek yada çalışmayacaktır. hatta bu durum ateşleme trafonuzun arızalanmasına kadar gidecektir. bu sebeple kaliteli bir başlık kullanmanız makine sağlığı için gereklidir. Kaliteli bir başlıkta bu durum yok denecek kadar azdır.


Sıkı ve yumuşak dokusu sayesinde su almaz ve ateşlemeyi kesmez. Sıcak soğuk basınçlı yıkama pompası buji başlığımız piyasada satışı olan birçok yıkama makinelerine uyumludur. Siz yinede sipariş vermeden evvel firmamızı arayarak teyit alınız.


[safir_list]

  • Sıcak suyla oto yıkama makinenizin sıcak suyu çalışmıyorsa, lütfen yukarıdaki “Atölye” bölümünü ziyaret edin. Basınçlı Yıkama Makinesi Tamiri bölümüne girin, Böylece yıkama makinesi için arızanın kaynağını ve yıkama makinenizi nasıl tamir edilir bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • Sıcak suyla oto yıkama makinenizin sıcak suyu çalışmıyorsa, lütfen yukarıdaki “Yedek Parça” bölümünü ziyaret edin. Basınçlı Yıkama Makinesi Yedek Parça bölümüne girin, Böylece yıkama makinesi için en uygun fiyata ve en kaliteli yedek parçalara hızlıca sahip olabilirsiniz.

[/safir_list]


Alternatif olarak bu sayfaya göz atabilirsiniz.